Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyedül érzem magam, hogyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedül érzem magam, hogyan és hol ismerkedhetnék?

Figyelt kérdés

Nem volt még sosem kapcsolatom, de ami a legszomorúbb hogy eddig szinte 0 komoly érdeklődővel büszkélkedhetek 😅 nem várom, hogy tapadjanak rám a fiúk, mert valóban nem vagyok olyan mint a legtöbb korombeli lány. De aggaszt, hogy nekem miért nem jön össze semmi. Nem tudom mit ronthatok el vagy mi lehet velem a baj...


Igazából szinte bármilyen korosztállyal ismerkednék,csak nem tudom hogy mi erre a legalkalmasabb hely. 🙋‍♀️


Nyugtassatok meg, hogy vannak még hozzám hasonló fiúk, akik nem a felszínnel törődnek..én biztos vagyok benne, hogy vannak csak meg kéne találnom őket 😏


L



2020. febr. 17. 07:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyugi.
2020. febr. 17. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Hidd csak el, fiatal fiúk és lányok tízezrei nem találják meg könnyen a szerelmet tinédzser korban. A magánnyal nem vagy egyedül, valamint azzal sem, hogy számodra a belső értékek fontosabbak. Nagyon sok fiú ugyanígy gondolja, mint Te (de azért azt érdemes hozzátenni, hogy a hormonok működnek rendesen és nyilván mindkét nemnek egyre nő a szexuális vágya is, ezt el kell fogadni).


Az ismerkedés... nos igen ez szokott a nehezebb téma lenni

Egyrészt ismerkedhetsz interneten is (már ha ez könnyebb számodra), de sokkal jobb személyesen, akár ismerősök vagy valamilyen hobby által.

Sok sikert! ;)

2020. febr. 17. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
91%
Igen, vannak. Engem a felszín abszolút nem érdekel, én inkább megismerem a másikat és azután döntök. De ahogy tapasztalom, ez is baj. Ha nem mondom ki az első randi után, hogy összejöttünk, lelépnek. Pedig ez nem megy ilyen gyorsan. Szóval én is bajban vagyok.
2020. febr. 17. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
94%

A külső és a belső egyaránt fontos. Nálam nincs olyan, hogy valakibe beleszeretek a belsője miatt, ha a külseje nem fog meg. Hiába tartom sokra a belsőt, önmagában kevés, mintahogy fordítva is. Hiába 10/10 valaki kinézetre, ha belülről üres.


Miben külömbözöl a korodbeli lányoktól?


Ismerkedni meg bárhol tudsz, ez rajtad múlik. De ha a fáradtságot sem veszed ahhoz, hogy nyitott legyél és szét nézz a lehetőségek között, akkor hiába várod a nagy Őt.

2020. febr. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!