Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Annyira egyedül érzem magam,...

Annyira egyedül érzem magam, mit csináljak? Hol ismerkedhetnék normális gondolkodású pasikkal?

Figyelt kérdés
Lassan 20 vagyok, még sosem volt pasim, pedig már nagyon szeretnék. :/ Eddig gimiben nem sok lehetőségem volt, nem is nagyon jártam el. Jön az egyetem, voltam gólyatáborban, de semmi. Szaktársaim nagyrésze lány, alig van pasi, szerintem nagyon ott se tudok majd ismerkedni. Vannak barátaim, de mind máshol tanul, eléggé eltér az időbeosztásunk ezért nem nagyon járunk el együtt. Mégis mit csinálhatnék hogy végre legyen valakim? Nem vagyok ronda, dagadt vagy "defektes", kicsit visszahúzódó vagyok, de azért egy idő után megnyílok. Légyszi adjatok valami tanácsot.

2013. szept. 5. 22:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Hol laksz?
2013. szept. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
51%

AMikor kopogtattam, rám csapták az ajtókat,

amikor pedig már nyitva állt,

üresség volt, mi semmibe kiált


by me

2013. szept. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
És normális lányokkal?
2013. szept. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
az utcán
2013. szept. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
én szívesen ismerkedek veled, már ha nem jelent hátrányt az, ha 1 évvel fiatalabb vagyok tőled
2013. szept. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Bocsi, de neten nem ismerkedek, volt már benne részem és csak negatív tapasztalataim vannak :)
2013. szept. 5. 22:20
 7/18 anonim ***** válasza:
25%
Akkor nyeljél karót, mást nem tudok tanácsolni.
2013. szept. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
82%
Próbáld MMO-kban. Ott csupa kedves fiú van normális gondolkodással, és mind csak egy ilyen lányra várnak. Nemhogy napokon belül lesz ott pasid, de szerintem perceken belül.
2013. szept. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nem is értem miért tettem fel itt ezt a kérdést :)
2013. szept. 5. 22:22
 10/18 anonim ***** válasza:
40%
2-es vagyok: nem értitek a költészetemet emberek?
2013. szept. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!