Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Borsodmegye kőrnyékén milyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Borsodmegye kőrnyékén milyen csajok vannak?

Figyelt kérdés

Vannak olyan csajok Miskolc kőrnyékén akiknek az arcuk nagyon szép és cuki? A hajuk seggig ér és szép, ápólt. Meg az is egy + ha kék a szeme! Na meg jó formás alakja van és magas. 170-176 cm, pedig én vagyok 177 cm vagyok. Na meg ha lehet gondolom van olyan is aki kedves, vicces, okos, stb Nem azért kérdezem mert válogatos vagyok. Mert jobban a belsőre megyek. Mert legutóbb olyan bnőm volt aki kűlsőre nem tetszett egyátalán Csak kérdezem, mert haverokkal megyünk bulizni miskolcra (light off) meg majd barczikára is. Kíváncsi vagyok, hogy ilyen csajok lesznek e ott. Elfogadnék azért egy ilyet párkapcsolatra ha belsőre is bejön (de nyílván ki nem) de még 1 estére is jó lenne. Meg az is jó lenne ha csak szimplán ismernék ilyen lányokat! De én magabiztos és helyes fiú vagyok! Felénk nagyon ritkán látni 1-2 ilyen csajt, azok is tutti kirándulók És ezt nem az arra a kistelepűlésre értem ahhol lakok, hanem a hozzá elég közel elhelyezkedő nagyobbvárosra! Ha valaki volt már pl lesz feszt vagy balaton sound, efott feszten akkor az szerintem tutti tudja milyen csajokra gondolok. Ha valóban jó az izlése az ílletőnek, mert edfig ilyeneket szinte csak fesztiválon láttam. Most komolyan olyanok lányok hol vannak? Mert pl hajdu-bihar megyébe szinte nincsennek is, legalábbis Debrecenbe szórakozóhelyeken nem látok nagyon ilyet!? Viszont mondtak nekem olyat, hogy Nagykanizsán vannak Magyarországon a legszebb emberek, mert ott van elég közel Szlovénia. De egyik ismerősöm aki arra felé lakott azt mondta. Ott kevés a szép lány és azok a pénzre mennek. A településre ahhol lakok ez igaz még egy pár olyanra is aki egyátalán nem szép. Viszont nagyvárosokról ezt nem hinném el! Mert ott sok ember lakik. És jobban eloszlik a normális és felszines lányok száma! Budapestre is megyünk bulizni egyszer, ott gondolom azért vannak ilyenek!

18/F



2020. febr. 18. 00:24
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Ha a kort nézzük ilyen 14-20 az amit szeretek. De egy ilyen kaliberű csajból kinézem, hogy 22 évesen is 17-nek nézz ki.. Mondjuk lehet ehhez nincs köze ennek!
2020. febr. 18. 00:27
 2/20 A kérdező kommentje:
Tini párkapcsolatokon belűl az egyéb kérdésekbe akartam kiírni a kérdést. Nem a társkereséyi problémákhoz, csak mellé nyomtam!
2020. febr. 18. 00:30
 3/20 anonim ***** válasza:
0%

Azt nem tudom :D. De azt tudom mire gondoltál és, hogy ilyenek Pápa-Veszprém kőrnyékén vannak. Híresebb csajokat tudok kűldeni facebookon vagy 3-4et abból az egyikről nem mondaná meg képek alaján senki, hogy olyan fullos. (mondjuk képeken is nagy szép) de élőbe is láttam már úgy még sokkal szebb! A többit elkűldöm neked akkor rá jöhetsz majd, hogy hasonló az izlésünk. És úgy az egész megyében vannak ilyen lányok. Kűldenék én nekem még olyat is akit ismerek. De kb vagy 5-öt ismerek én jól én is. És nekik van barátjuk vagy nem szépek belűlről. Max a képeiket tudod nézegetni :D. És én Tatabányán, Pécsen, Szombathelyen is látok szinte mindig ilyen lányokat mikor arra járok. Szerintem az ugyanúgy meglátszik rajtuk mennyi idős. Bár az egyik ilyen lány nyáron tőlti a 22-t talán. És kinézz 17-18-nak. De ilyet ismerek. még 1-2-t csak azok nem ilyen szépek!


A lényeg, hogy nyugaton lehet inkább ilyen szép nőket találni. Gondolom Pesten is, bár biztos keleten is vannak ilyenek! Csak abban biztos lehetsz, hogy legtöbbjüket ha normális is nehéz felszedni! Mondiuk ez ember és nem kinézett függő. De egy ilyen csaj szinte fix, hogy valamilyen szinten tisztában van azzal, hogy ő milyen szép. Voltam már én is fesztiválozni. Viszont efotton tavaly 1 napig voltam. De akkor ott nem láttam ilyeneket. De a másik 2 fesztiválon ahhol te voltál. És campus, szigeten voltak bőven! Én is kipróbálnám, hogy milyen egy ilyen csajjal együtt lenni :D. A hosszú hajat én is imádom. Olyan szép és olyan jó birizgálni. Az meg főleg jó érzés lenne ha a fenekéhez nyúlnék és ott is érezném a kezemmel a haját!

16/F

2020. febr. 18. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
32%
A híresebbet úgy értem, hogy felkapottak yt-n vagy intstán. Több tízezres vagy százezres követési táborral. Gondolom náluk azért nem lenne esélyed!
2020. febr. 18. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
#3 Köszönöm a normális válaszod. Azt gondoltam, hogy nyugaton több a szép nő. Mert ugye Szlovénia, Szlovákia, Ausztia ezeken a helyeken vannak a legszebb nők meg ugye Belgiumban, Dániában, Lettországban, Thai főldön,Indonéziában, Kanadában. Vagyis ezt hallom a legtöbbszőr, azt is sokszor hallom, hogy nálunk Magyarországon. De mindenhol ezt mondják a saját országukra.. De nem hiszem, hogy keleten sokkal kevesebb lenne. És Miskolc is magyarország 4.legnagyobb városa. Viszont én akár 150-160 km-et is kibírok. Ha nagyon szeretem az illetőt, mert annó 3,5 éve volt egy jó de rövid kapcsolatom egy olyan lánnyal aki Vácon lakott. Utána jött az akiről fennt is írtam ott javítanék magamon. Mert nem mondanám, hogy a barátnőm volt, inkább kavartunk csak, interneten. Jól elvoltunk az elején. Utána kiderűlt, hogy nem tetszünk egymásnak belsőre..
2020. febr. 18. 01:31
 6/20 anonim ***** válasza:
0%
#5 M1 nekem volt 2 barátnőm, de azokkal is inkább kavartam bár én élőben is találkoztam velük. Nekem nem volt még igazi kapcsolatom!
2020. febr. 18. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Már megint te?:'D

Mindenhol vannak olyanok, akik tetszenek, és akik nem.

De még mindig eléggé felszínes vagy, viszont legalább már nem úgy beszélsz szegényekről, hogy "ezek"

Mindenesetre sok sikert!:)

2020. febr. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

#8 Úgy látszik nem olvastad el eléggé. Vagy bővebben kelett volna fogalmaznom. Nem vagyok felszines csak szívesen ismernék ilyen lányokat! Azt meg nem mondhatja senki, hogy egy ilyen csajt nem fogadna el.

És nincsennek mindenhol pl mint írtam a mi kőrnyékünkön de még a hozzánk közel álló nagyvárosba. Nincsennek ilyen szép lányok, de a mi kis tanyánkba még szépek se nagyon vannak..

És a kérdéseimre válaszoljon valaki, egyrészt a fő kérdésre. Másrészt, hogy Magyarországon hol vannak a legszebb lányok, kösz :)!

2020. febr. 18. 13:29
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom eldönteni, hogy szimplán két hülye találkozott vagy a kérdező saját magának ad válaszokat :DD


Májerek vagytok még a haverokkal, amikor isztok?

2020. febr. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

" Másrészt, hogy Magyarországon hol vannak a legszebb lányok, kösz :)! "

Hogy hol vannak?? Hát ennél hülyébb kérdést is ritkán hallani

Tudom, elcsépelt dolog, de ez relatív... számomra Pesten van, de nem az összes, csak egy, de pont ő az aki széppé teszi a napokat (értsd.: aki tetszik), ennyire egyszerű

2020. febr. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!