Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Borsodmegye kőrnyékén milyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Borsodmegye kőrnyékén milyen csajok vannak?

Figyelt kérdés

Vannak olyan csajok Miskolc kőrnyékén akiknek az arcuk nagyon szép és cuki? A hajuk seggig ér és szép, ápólt. Meg az is egy + ha kék a szeme! Na meg jó formás alakja van és magas. 170-176 cm, pedig én vagyok 177 cm vagyok. Na meg ha lehet gondolom van olyan is aki kedves, vicces, okos, stb Nem azért kérdezem mert válogatos vagyok. Mert jobban a belsőre megyek. Mert legutóbb olyan bnőm volt aki kűlsőre nem tetszett egyátalán Csak kérdezem, mert haverokkal megyünk bulizni miskolcra (light off) meg majd barczikára is. Kíváncsi vagyok, hogy ilyen csajok lesznek e ott. Elfogadnék azért egy ilyet párkapcsolatra ha belsőre is bejön (de nyílván ki nem) de még 1 estére is jó lenne. Meg az is jó lenne ha csak szimplán ismernék ilyen lányokat! De én magabiztos és helyes fiú vagyok! Felénk nagyon ritkán látni 1-2 ilyen csajt, azok is tutti kirándulók És ezt nem az arra a kistelepűlésre értem ahhol lakok, hanem a hozzá elég közel elhelyezkedő nagyobbvárosra! Ha valaki volt már pl lesz feszt vagy balaton sound, efott feszten akkor az szerintem tutti tudja milyen csajokra gondolok. Ha valóban jó az izlése az ílletőnek, mert edfig ilyeneket szinte csak fesztiválon láttam. Most komolyan olyanok lányok hol vannak? Mert pl hajdu-bihar megyébe szinte nincsennek is, legalábbis Debrecenbe szórakozóhelyeken nem látok nagyon ilyet!? Viszont mondtak nekem olyat, hogy Nagykanizsán vannak Magyarországon a legszebb emberek, mert ott van elég közel Szlovénia. De egyik ismerősöm aki arra felé lakott azt mondta. Ott kevés a szép lány és azok a pénzre mennek. A településre ahhol lakok ez igaz még egy pár olyanra is aki egyátalán nem szép. Viszont nagyvárosokról ezt nem hinném el! Mert ott sok ember lakik. És jobban eloszlik a normális és felszines lányok száma! Budapestre is megyünk bulizni egyszer, ott gondolom azért vannak ilyenek!

18/F



2020. febr. 18. 00:24
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Budapest, Pécs, Szekszárd, Itt vannak nagyon szép lányok, olyanok is amire te gondolsz. Bár kitudja lehet van olyan város ahhol több a szép csaj, az ilyen cuki babák is akire te gondolsz. Viszont Barzcikára ne menjetek az Akropoliszba bulizni, mert haverom volt. Azt mondta c lányok voltak nagyrészt!Meg, hogy 10 perc után beléjük állt 15 roma! Mehettek de csak akkor ajánlom ha kemények vagytok!
2020. febr. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Ózdon vannak a szép csajok.
2020. febr. 19. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Ózdon, ok de remélem inkább fehérek. Na és azon kívűl még arra fele meg Miskolcon?
2020. febr. 19. 16:53
 14/20 anonim ***** válasza:

Én pont ilyen lány vagyok..Csak 167 cm. Priviket nem kérek, van párom:)


17/l

2020. febr. 21. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

#14 Nekem mind1 lenne 155 cm felett nekem ok, csak a 170+ jobban adja. Mert amúgy 177-181 között szoktam mérni. De lehet, hogy a 181 valósabb mert elvileg reggel kell mérni. Viszont egy haverom 176 cm-nek mondja magát és kb majdnem akkora mint én!


Kár, hogy van párod pedig írnék. Úgy látom talán van egy kis egód de nem érdekelne! Egy kérdést azért fel teszek Borsodi vagy?

2020. febr. 21. 01:23
 16/20 anonim ***** válasza:
Miből szűrted le, hogy van egóm? Tisztában vagyok önmagammal és van önbizalmam, valamint rengeteg kéretlen 'rajongóm' akad tehát visszajelzésekből is tudom. De ez tudtommal más mint az egoizmus. Nem vagyok borsodi.
2020. febr. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
#16 Oda írtam, hogy talán. Igen legtöbb lány/fiú azért valamilyen szinten tisztába van magával és nem mindeggyik beképzelt. Én velem is ugyanez a helyzet!
2020. febr. 22. 14:57
 18/20 anonim válasza:
Jézusom.. ilyen van?? Kiégtem.. szakadok a röhögéstől vagy a sírástól nem is tudom.. állatok vagytok. Remélem, hogy a kérdés is kamu, meg a válasz(ok) is
2020. márc. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Szia:D Nekem fenékig érő világos barna hajam van, kék szemem és 165 centi vagyok és vékony:D:)

Viszont van barátom:)

21 évig borsodi, most már vas megyei:)

22 éves vagyok és cáfolom, hogy borsod megyében nincsenek ilyen lányok, hiszen rengeteg van!:) ahogy vas megyében is, meg minden megyében:)

2020. ápr. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
#19 Biztos szép lány lehetsz. Pl én még heves, szolnok megyébe nem nagyon láttam ilyen lányt! De biztos van :D. Egyébként a light off bulin nem volt 1 ilyen csaj sem. Kazincbarcikán megvertek minket a romák :D. Utána mentünk volna Pestre bulizni. De most egy ideig nem tudunk ugye. A dűrerbe tervezünk menni így első kőrben!
2020. ápr. 13. 15:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!