Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Most szakítottam, és ezen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most szakítottam, és ezen okból az ország másik oldalára költöztem vissza. Van valaminjavaslat hol is kereshetnék veszprémben és környékén partnert akivek lehet ismerkedni? Nem okvetlen a bulizásokra gondolok. Oldal, app vagy helyszín?

Figyelt kérdés
2019. dec. 4. 18:24
 1/3 anonim ***** válasza:
70%
Na mi van, egyedül nem vagy képes feldolgozni a szakítást? :P
2019. dec. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk nem lehetett valami komoly ha ilyen gyorsan mást keresel...


De rengeteg rani app van.

Pl: Badoo, Tinder

2019. dec. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Veszprémbe pl, sörkert vagy a dc-be talán lehet ismerkedni! Vagy a plázában, mondjuk nincs nagyon hely Veszprémbe ahol lehetne! Füredi vagyok és itt még inkább nem lehet! 😅 Sok sikert a kereséshez!
2019. dec. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!