Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért olyan nehéz olyan fiút...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nehéz olyan fiút találni aki tényleg ismerkedni szeretne?

Figyelt kérdés

Eddig akárhányszor beszéltem fiúkkal valamilyen internetes oldalon, mind azt mondták mennyire megszeretnének ismerni meg stb...de valójában egyik sem tett érte semmit egy pár sablonos kérdést leszámítva. Valahogy rögtön arra a bizonyos témára terelődött a beszélgetés, kicsit úgy éreztem, hogy csak "arra" mennek, pedig világosan megmondtam nekik, hogy én erre nem vagyok vevő, hanem én komoly szándékkal ismerkednék...miért olyan nehéz felfogni, hogy 16 évesen én nem erre vagyok kíváncsi hanem ténylegesen ismerkedni szeretnék?

Vajon én csinálok valamit rosszul?


16/l



2020. febr. 22. 13:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem te csinálod rosszul, sőt! De manapság a fiúk nagy része nem az eszével gondolkodik, hanem... Tudjuk mivel. De ez a lányokra is jellemző egyébként, ha nem viszem ágyba az első randin, nincs második. Pedig én nem ezt szeretném es nem is teszem, ezért nem is nagyon alakul semmi. Te is ezt érzed. De ne add fel, ahogy én se teszem, majd talán pár év múlva rájöttek az emberek, hogy ez így nem jó.
2020. febr. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem csinálsz semmit rosszul, elég sok a felszínes (és kanos) ember.
2020. febr. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én szeretnék, de túl fiatal vagy sajnos.
2020. febr. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
49%

Ha nem terelem erre a beszélgetést akkor gyakorlatilag csicskának néznek a lányok, nem vagyok elég magabiztos, férfias..stb

Szóval engem az eddigi tapasztalatok kényszerítenek rá, hiába beszélgetnék szívesen másról is.

2020. febr. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
27%
ti lányok is hibások vagytok mert amelyik fiú úgy mond szolid az nektek unalmas nyálas stb stb ti kreáltátok ezt az egészet
2020. febr. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
74%

Érdekes amikor rendesen beszélek a lánnyal utolsó senki unalmas vagyok esetleg 'nagyon jó ember' de csak barát', szóval a tapasztalataim azt mutatják hogyha nem terelem a szót arra a témára, akkor a lánynál semmi esélyem.


Nagyon érdekes hogy gyakorlat azt mutatja arra kell menni különben a lánynál vesztesnek vagyok elkönyvelve.

2020. febr. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Persze ez is olyan, hogyha ronda srác tereli arra a témát akkor az milyen gáz.

Ha meg helyes akkor az milyen menő.

2020. febr. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Persze, biztos vannak olyan lányok akiknek ez bejön illetve úgymond ezt várják el a srácoktól, de korántsem az összes. Valahogy egyik sem akarta megérteni, hogy én nem feltétlen erről akarok beszélni, hanem megismerni az illetőt amennyire lehetséges így interneten keresztül. :D


Utolsó: külsőtől függetlenül tartom a véleményem. Olyan eset is volt, hogy nem láttam képet a fiúról meg olyan is hogy láttam és esetleg tetszett is de ugyanúgy megmondtam neki, hogy ez nekem nem jön be :D

2020. febr. 22. 16:13
 9/14 transzvagyoklol válasza:
Ilyen korban természetes hogy a fiuk kanosak, ha barátot keresel aki csak barát akkor úgy állj hozzá, de ha olyat aki a palid akkor elobb utobb ugyis be fogod adod a derekad
2020. febr. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Hát igen, ahogy a fentiek is írták a kanulás az megy, aztán a mögött meg nincs semmi. Amúgy nem hiszem hogy rosszul csinálnál bármit, maguktól ilyenek, bár igaz a mai világban tényleg ezt kell lassan csinálni mert én is mikor próbálnék egy lánnyal kapcsolatot kialakítani a vége mindig az lesz hogy "bocsi de túl fontos vagy nekem ahhoz hogy összejöjjek veled és elrontsam a barátságunkat mert a barátság örök" stb stb stb
2020. febr. 22. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!