Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Másnak fiúnak is van úgy,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak fiúnak is van úgy, hogy nem tud ismerkedni lányokkal, pedig szeretne? De van egy-két fiú (akik semmivel sem különbek, mint én), akiknek megy, mint a karikacsapás, és ez idegesítő.

Figyelt kérdés

Hiába vagyok jóképű, sportos alkatú srác, jól is öltözködöm. A szemezésnél tovább nem nagyon jutok. Beszélgetni meg nem olyan egyszerű olyan lányokkal, akiket alig ismersz, csak látásból max., meg sokszor felesleges is, hiszen van barátjuk.

Nagyon sokszor azt kaptam, hogy legyünk barátok, és már ezért sem próbálkozok.


Úgy érzem, hogy egy mellőzött, lenézett ,értéktelen, huszadrangú senki vagyok, aki nem kell a lányoknak.

Teljesen megalázva érzem magam a kudarcoktól. Próbálkozni már nem is merek, mert minek.

Teljesen visszahúzódó lettem.

Tavasszal, a jó időben hatványozottan rosszabbul érzem magam, ha látom a sok szerelmespárt én meg nem kellek senkinek. Hiszen itt a jó idő és nem tudom kihasználni

Télen legalább hamarabb sötétedett és a hideg idő miatt nem láttam az utcán ennyi szerelmes párt.


2017. ápr. 4. 18:55
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
*Más fiúnak...
2017. ápr. 4. 18:58
 2/17 CFB ***** válasza:

Először is: nyugii

Mennyi idős vagy? Volt már barátnőd? Ha igen, mennyi?

2017. ápr. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Teljesen megértem, min mész keresztül, de csak azt tudom mondani, hogy próbálkozz tovább, mert ha ráhagyod az egészet, tudod nem fog a sült galamb a szádba repülni. Kitartás és hidd el eljön majd a te időd, sőt aztán meg majd arra fogsz gondolni, hogy milyen jó volt akkor amikor nem kellett a lányok szeszélyeit fejtegetned. :)
2017. ápr. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

volt, de azokat buliban szedtem össze,de ilyen helyekre már nem akarok menni

a lényeg, hogy a "nappali" ismerkedés nem megy, de rohadtul nem

2017. ápr. 4. 19:06
 5/17 A kérdező kommentje:

ez valószínű azért lehetett, mert ugye buliban meg van a tapizás, táncolunk simulósat stb

na most ezt "nappal" lehetetlen, fogdosni a nőt, anélkül meg üres fecsegés az egész, a lánynál meg barátzónába kerülök és annyi

2017. ápr. 4. 19:09
 6/17 A kérdező kommentje:
nincs semmilyen testi kontaktus és így a nő nem tekint rám férfiként, csak "beszélgetőpartnerként, riportalanyként, haverként"
2017. ápr. 4. 19:10
 7/17 A kérdező kommentje:

meg olyan lányoknak tetszem (és ez kölcsönös, mert nekem is tetszenek), akiknek van barátjuk

na most ezzel megint nem tudok mit kezdeni

2017. ápr. 4. 19:14
 8/17 anonim ***** válasza:
Ezt még simán fordíthatod az élőnyödre is valamilyen szinten, hogy a lányok csak így tekintenek rád. Legalább sikerülhet jobban kiismeri őket és az észjárásukat. Egyébként még nem válaszoltál, hogy hány éves vagy. :D
2017. ápr. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

ja igen 21/F

te hány éves vagy?

2017. ápr. 4. 19:20
 10/17 anonim ***** válasza:
15/ l
2017. ápr. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!