Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miről beszélgessek egy idegen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miről beszélgessek egy idegen lánnyal hogy legyen is belőle valami?

Figyelt kérdés
Ráköszönni oké, beszélgetést kezdeményezni tudok, de bármit is csinálok a vége vagy az hogy barátok maradunk vagy az hogy lekoptat. Miről/ hogyan kéne beszélgetni hogy leessen neki, nem csak barátkozni szeretnék. Vagy azzal lehet gond hogy nem vagyok ez a mai trend alkat hogy egy szekrényből tudjunk öltözködni? Én ilyen ducibb molettebb srác vagyok, lány ismerőseim szerint 10/6-7... 19F

2020. febr. 25. 22:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Én szerintem, egyből hívd el randira a lány, ugye megszólítod, beszélgettek kicsit, megkerdezed, hogy lenne e kedve megismerni teged és randizni veled, elkered telo szamat, es szervezel egy szuper randevut! Felkell ismerd milyen randi lenne neki jo, romi vagy extrem, esetleg csak "sétálós" randi (pl. én sétálós randit szeretem) van akinek sok az első randin a csók, de szerintem nincs vele baj. Ha olyan a pillanat esetleg kerdezd meg hogy megcsokolhatod e.
2020. febr. 26. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Csicuki ***** válasza:
Na oké figyelj csak hívd el randizni a lányt így egyértelmű hogy többet is szeretnél tőle nem csak barátságot
2020. febr. 26. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tanácsokat! :)
2020. febr. 26. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!