Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan írjak rá egy lányra,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan írjak rá egy lányra, akit csak látásból ismerek?

Figyelt kérdés

Suliban van egy lány, aki másik osztályba jár, nagyon bejön... DE!Én nem az a típus vagyok, aki ha annyit mond, hogy szia, már döglenek érte a legyek...


Látásból ismerjük egymást, mindig köszönünk egymásnak, de igazából sosen "időnk" leülni beszélni, ő megy az ő dolgára én az enyémre...


Az a baj, hogy fogalmam sincs, hogy mit mondjak.. Szia. Eddig jutottam... De utána mi???? Milyen napod volt? ezt egy psichopata írná...


Én személyesen se tudok megszólalni lányok előtt... Nem értem miért.. Oké, legyek őszinte, mondjam ami a fejemben van.. De ha nincs semmi ott??? volt egy csaj, aki próbált ENGEM felszedni, info órán melelttem ült, én krunker.io-ztam, és mondogatta, hogy uu nekem ez nagyon nem megy.. vagy nem is tdom mit mondott, de olyanokat, hogy én válaszoljak és szóba elegyedjünk és aztán felcsináljam a pincében.. (ezt utólag tudtam meg :D ) és akkor is képtelen voltam válaszolni... vagy csak anyit, hogy háát igen, nehéz játék...



Valami tanács? kulcsszavak amikkel biztosnem üldözöm el?


2020. febr. 27. 21:47
 1/3 A kérdező kommentje:
meg úgy nagyon nehéz, hogy MINDEN más srác minden 2. szaván nevetnek a lányok, egyszerűen nem értem.. Én valahogy anynira feszülök, hogy túlidegeskedem.. (szerintem). Jó lenne most ráírni, csak annyira, hogy beszélgessünk, aztán ha már magától rámír (egy idő után) akkor már kedvel... Utána már megy... Tudom, a lány is ember, lehetnek közös témák, de elkezdeni hogyan?????? Év elején (gimi) senki senkit nem ismert, úgy mutatkoztak be egymásnak, aztán másnap már 40000 oldaluk van a messengerben fiú-lány nak.. És még nem is "krássok" csak úgy beszélgetnek..
2020. febr. 27. 21:51
 2/3 anonim ***** válasza:
A lányok is ugyanolyan emberek, mint te vagy én, szóval ezen görcsölni felesleges. Inkább élőben ajánlanám a leszólítást, mert az nem jó pont, ha látjátok egymást mindennap, de nem mersz oda menni csak neten mersz írkálni. Ha a lány nem visszahúzódósabb személyiség akkor elfog könyvelni betojinak. Szóval szedd össze magad, menj oda és legyél őszinte. "Szia! Látlak egy ideje, nagyon szimpatikusnak tűnsz és ha van kedved, én úgy gondoltam, hogy megismerhetnénk egymást." Ha kicsit is tetszel neki, akkor vevő lesz rá, ha nem meg hiába írsz rá neten vagy próbálod csűrni-csavarni a dolgokat, csak egymás idejét húzzátok.
2020. febr. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Velem is ez volt és 12 év alatt nem sikerült.

De mai napig nem adom fel és rengeteget változtam mára.

Most már semmi problémám nem lenne leszólítani.

Elhatároztam, hogy az enyém lesz. Csak még fejlesztem magam hogy még jobb legyek és a megfelelő pillanatra.


Nyilván ez nem a legmegfelelőbb de amíg ilyen vagy addig nem fogsz tudni mit csinálni. Menj diákmunkába meg ilyesmik a lényeg, hogy tapasztalj meg dolgokat és szépen fogsz fejlődni minden téren.


Lehet most ez a lány elúszik de elhiheted lesz másik is aki legalább ugyan ennyire tetszik.

De ha mindenképpen kell akkor pedig vegyél erőt magadon és egyszer mikor köszönsz neki sziával és elmész mellette fordulj vissza és mond pl. ezt:

-Uuh bocsi már de nem tudnál nekem segíteni egy kicsit?

-Ha nem vagy undorító akkor persze segít hat tud.

-Szívesen elmennék harapni valamit de egyedül olyan hangulat romboló, esetleg nem kísérnél el? Máskor is fent áll a ez a helyzet ha véletlen ma nem érnél rá. :)

Ha igent mond akkor a részeltekről már írásban is tudtok beszélni.

2020. febr. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!