Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tele kérdése:

Hogyan kezdeményezzek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

18 éves vagyok. Nem tartom magam csúnyának,sőt tök átlagos vagyok ismerősök szerint jól is nézek ki de mégis szingli vagyok,mert nincs dumám. Buliba addig gondolkozom hogy mivel szólitsam le amíg elmennek.Máshol is mindig látok rengeteg szép lányt utcán is meg több helyen,de stresszes leszek amikor kéne valamit kezdenem és félek hogy nehogy beégjek. Mi a véleményetek?


2020. febr. 29. 19:06
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Az a véleményem hogy ronda vagy mások szerint kár hogy nem hallod vissza az uszodában
2020. febr. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló nem értem hogy miféle uszodáról van szó :)
2020. febr. 29. 19:16
 3/3 anonim ***** válasza:

a LEszólítás degradáló, te MEGszólítani szeretnéd


Azt is mondhatod, amit írtál. Hogy nem is tudod mit mondjál, de úgy szeretnél megismerkedni vele. Ő akarna veled megismerkedni?

2020. márc. 11. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!