Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi az oka annak, hogy a (mai...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka annak, hogy a (mai tini) lányok nagyrésze párkapcsolatoknál örökkön örökké csak a kifogásokat gyártják azért, hogy ne kelljen semmiféleképpen sem bepasizniuk?

Figyelt kérdés
Személy szerint eléggé kamu kifogásoknak érzem az olyan indokokat, hogy "jajj most tanulnom kell", "most magam alatt vagyok"... stb. Mi lehet az ezek mögött húzódó valódi ok?

2020. márc. 6. 15:29
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
84%

Az mióta kifogás hogy "tanulnia kell" vagyis nincs ideje új kapcsolatok ápolgatására vagy "maga alatt van" tehát nem akarja a saját érzelmi problémáit ráönteni egy új párra?

Vagy az meg se fordult a fejedben hogy esetleg csak nem akarnak bepasizni? Simán nem kell nekik most egy párkapcsolat? És ezeket mondják hogy békén hagyd őket.

2020. márc. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
38%
TINILÁNYOK és a PÁRKAPCSOLAT szavak egy mondatban...vicces.
2020. márc. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

#1

Azért, mert tanulni mindig kell, és ha emögé bújik be mindig, akkor sose lesz senkije

2020. márc. 6. 15:48
 4/20 anonim ***** válasza:
80%
az az oka, hogy nem akar párkapcsolatot és kész
2020. márc. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
90%

3:Ha majd akar valakit, lesz valakije. Te nem mondhatod meg hogy most akkor ne tanuljon, mert te vagy mit tudom én ki össze akar jönni vele. Ha neki fontosabb a tanulás (tudod...a jövője) mint egy párkapcsolat, ami ebben a korban valószínűleg nem is fog túl sokáig tartani akkor szíve joga így dönteni. Ha valóban csak "takarózik vele" (amit kétlek) akkor valószínűleg nem szeretne konkrét elutasítást megfogalmazni, mivel a.) nem akarja a másikat megbántani b.) fél a reakciótól.

Azt se tudod hogy őt egyáltalán érdekli-e, hogy lesz-e valakije. Mert tudod nem minden ember akar úgy egész életében párkapcsolatot. Téged mit érdekel, hogy nem lesz senkiük? Más élete, nem a tiéd, legyen neked valakid.

2020. márc. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
81%
Arra gondoltál már, hogy konkrétan veled nem akar párkapcsolatot? 🤔🤔😂😂😂😂
2020. márc. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

#5:

Ezek így nagyon szépen hangzanak, de hiába vagyok azon, hogy legyen valakim, de ha a környezetemben lévő csajok mind ilyenek(nemcsak velem), akkor úgy nehéz előrelépni ez ügyben. Azok a lány ismerősöim, akik nyitottabak a párkapcsolatra, azok meg inkább elmennek egy "menő csávó" 3-4. csajának, mert az a szexi pali.

PS. : szerintem tévhit, hogy úgy is csak gyorsan vége lenne, mert a környezetemben több olyan tini pár van, akik több éve együtt vannak.

2020. márc. 6. 16:26
 8/20 A kérdező kommentje:
Nemcsak velem, hanem mással sem. Inkább érzem ezt egy általános tendenciának, mint egyedi esetnek.
2020. márc. 6. 16:27
 9/20 anonim ***** válasza:
55%
Nem lehet, hogy konkrétan veled nem akarnak kapcsolatot? 🤔🤔😂😂😂
2020. márc. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
87%
Nincs különösebb oka, csak még nem állnak készen párkapcsolatra, hidd el ha nagyon tetszik a fiú/férfi nem fogják elutasítani.
2020. márc. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!