Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A külsőm miatt nincs barátnőm....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A külsőm miatt nincs barátnőm. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kétségbe vagyok esve. 16 éves fiú vagyok az osztálytársaimnak már mind van barátnője, de én még mindig egyedül vagyok. ne értsetek félre, nagyon sok lány barátom van, de sokakra tényleg csak barátként tekintek, akibe meg nagyon szerelmes voltam és randira hívtam persze nemet mondott " a barátságunk fontosabb volt neki" Persze. Ennek valódi oka szerintem az, hogy iszonyatosan ronda vagyok, de tényleg bűn ronda. rendkívül tanácstalan vagyok, nem tudok mit tenni. menjek plasztikai műtétre? (a szüleim nem támogatják de elkezdhetek rá gyűjteni, és talán 20 éves koromra talán már megcsinálhatom)

2020. márc. 7. 18:20
 1/5 anonim válasza:
Mi vagy te, lány? A lányok szoktak ennyit a külsővel foglalkozni. Én sem vagyok túl szép, de krvára nem érdekel, nem rinyálok miatta. Nem azért nincs barátnőd mert ronda vagy hanem mert egy töketlen nyavajgó vagy akinek egyszerűbb befolyásolhatatlan dolgokra hárítani a felelősséget. Ha méregdrága plasztikai műtétekkel akarod elbszni az arcod csináld nyugodtan, vagy akár változtass egy kicsit a személyiségeden (tudom őrült ötlet de megpróbálhatnád) Mi vagy te, lány? A lányok szoktak ennyit a külsővel foglalkozni. Én sem vagyok túl szép, de magasról teszek rá, nem hisztizek miatta. Nem azért nincs barátnőd mert ronda vagy hanem mert egy töketlen nyavajgó vagy akinek egyszerűbb befolyásolhatatlan dolgokra hárítani a felelősséget. Ha méregdrága plasztikai műtétekkel akarod el**szni az arcod csináld nyugodtan, vagy akár változtass egy kicsit a személyiségeden (tudom őrült ötlet de megpróbálhatnád)
2020. márc. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Legalább 20 éves korodra lesz barátnőd ha a műtét mellett döntesz.
2020. márc. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Latod elozo duplan is leirta h megjobban megertsd.

A maik h tenyleg nyugodjal le.

Meg ne mutesd magad.

Lehet oltozkodes, haj cserevel jol kinezni.

Mick Jagger is egy rut tök volt fiatalon, megis 4000 nője volt.

Jó neki a drog meg a hírnêv miatt momdjuk😅

2020. márc. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
76%

Neked nem műtétre van szükséged,hanem önbizalomra. Figyelj,ne a külsődre fogd,hogy nincs barátnőd,számtalan oka lehet,sokan teszik be ezt okként,hogy csúnyák.Relatív,hogy kinek ki a szép,és ha nem egy felszínes libát fogsz ki,hidd el nekem,nem a külsőd fogja érdekelni.

Másrészt ne ezzel vacakolj,hogy jajj nincs barátnőm,biztos azért mert ronda vagyok.Nem! Gondold vegig,hogy milyen a személyiséged,milyen lányok jönnek be,náluk próbálkozz.Ha nem jön össze,nem jön,de ez nem jelenti azt,hogy te vagy a rossz! Nehogy ezt hidd! Szóval önbizalom,bátorság és kitartás. Semmiről nem maradtál még le,nem kell emiatt rosszul érezned magad;)

2020. márc. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
hidd el 16 évesen bőven nem vagy elkésve (tudom, olyan érzés). koncentrálj inkább a jövődre meg a tanulásra, hogy ne egy csóró fax legyél...mellette eljárhatsz kondizni a plasztikai műtét meg nem tudom mire gondolsz..ha van valami specifikus amit meg akarsz változtatni oké..de nem úgy működik h bemegyünk és pls legyek jóképű
2020. márc. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!