Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek látta az üzenetet?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek látta az üzenetet?

Figyelt kérdés

Van egy srác, D. D-nek küldtem egy üzenetet még pár hónapja(a téma az volt, hogy korábban mi mar talalkoztunk valahol),,de nem válaszolt azóta sem. Viszont akkor nem volt ismerősöm D.Egy hete viszont ismerősnek jelölt, de velem együtt több embert is bejelölt szóval szerintem nem a korábbi üzenet miatt jelölt be, hanem most felment facebookra és 10-15 számára ismerősnek kinéző embert bejelölt.(sokszor látom D-t a vonaton, és a többi ismerősöm akiket bejelölt ők is szoktak azzal a vonattal járni.)

És a lényeg, hogy ha megnyitom a chatet, ugye még mindig ott az üzenet, de mostmár ismerősök vagyunk,és az üzenet alatt csak a kék kis pipa van.

Tehát elképzelhető, hogy azóta, mióta par honapja elküldtem neki az üzenetet nem látta, vagy csak azért nem jelzi ki a messenger, hogy látta, mert még engedélykérés formájában látta, de nem válaszolt?



2020. márc. 14. 00:47
 1/6 A kérdező kommentje:
Tudom, bonyolult lett, de köszönöm annak aki elolvassa, értelmezi, és tud esetleg segíteni, hogy mit tegyek.
2020. márc. 14. 00:50
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem csak nem akar válaszolni. Mondjuk attól függ hogy ő is vissza írt e előtte?
2020. márc. 14. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem, ez az egy üzenet van ott azóta is, ő nem írt semmit.
2020. márc. 14. 09:42
 4/6 anonim válasza:
Lehet, hogy simán csak nem figyelt fel az engedélykérésre, eléggé el van dugva. Próbálj meg esetleg írni neki egy újabb üzenetet, azt már akkor biztosan látni fogja.
2020. márc. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Megpróbálom, bár ilyen szituációkban mindig félek kicsit😂
2020. márc. 14. 22:57
 6/6 anonim ***** válasza:
Én azt tudnám elképzelni, hogy mielőtt bejelölt nem látta az üzenetedet, utána viszont szerintem megkapta, viszont nem akart/akar rá válaszolni.
2020. márc. 14. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!