Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem megy az ismerkedés, mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem megy az ismerkedés, mit ronthatok el?

Figyelt kérdés

Ha elkezdek egy fiúval ismerkedni egy ideig minden jól megy, aztán minden előjel nélkül egyszer csak megszakad a beszélgetés, van amikor éppen egy téma kellős közepén. Még sosem alakult ki hosszabbtávú ismeretségem így az interneten...Mit ronthatok el?


Pedig érdeklődő vagyok ha szimpatikus az adott srác,de valahogy mégsem megy nekem.


Hol ismerkedhetnék? Min kéne változtatnom?


Az most mellékes, hogy miért neten szeretnék ismerkedni.



2020. márc. 21. 13:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Nyugi, a lányok is pont ugyan ezt csinálják, nem vagy egyedül. Az okára még nem jöttem rá, bár sejtésem már van, de bizonyítékom nincs rá.
2020. márc. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha van kedved beszélgethetünk, írj.
2020. márc. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Most képzelj el egy édességel teli svéd asztalt.

Oda mész egyhez,megkostolod ha nem tetszik mész tovabb.

Van hogy utközben kiköpöd.

2020. márc. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nem megfelelő fiúkkal ismerkedsz.

Próbáltál már élőben is?

Majd pár hónap múlva próbáld ki.

2020. márc. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ilyen esetekben nem veled van a gond nagy valószínűséggel, hanem a másik féllel. Bár az lehet, hogy rossz témákat hozol fel (számára unalmasak vagy nem tud hozzászólni).


Egyébként velem is ez volt sajnos, elkezdtük beszélni egy lánnyal és egészen megkedveltem, még verset is írtam neki.

Aztán nagyon sokáig nem is írt. Végül az én "megkeresésemre" (egy másik platformon) reagált azon az oldalon, amin eredetileg beszéltünk. Azt írta nem ért rá és inkább letörölte, mert nem akart mentegetőzni. Azt mondta le is törli az alkalmazást az üzenete után, de adott egy másik elérhetőséget. Végülis én számítottam meg vele a kapcsolatot, mert annyit sem jelentettem neki, hogy elmondja mi van és nem kérte, hogy beszéljünk a továbbiakban, nem voltam neki fontos.

2020. márc. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
*szakítottam
2020. márc. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, azért valamilyen szinten megnyugtató, hogy nem feltétlen velem van a baj :D
2020. márc. 21. 18:49
 8/8 anonim ***** válasza:
Beszélhetünk.
2020. márc. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!