Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csinálok rosszul? Miért...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálok rosszul? Miért nem találok barátnőt és miért nem szeret senki kapcsolati szinten?

Figyelt kérdés

Nagyon soha sem érdekelt ennyire a téma, hogy rágörcsöljek és életem célja az legyen, hogy találjak barátnőt, azért vannak fontosabb dolgok ennél az életben viszont attól még nagyon nyomaszt a dolog, főleg, hogy nem tudom mit hibázok el újra és újra...

Olyan 2 éve nyitottam erre a dologra, randizgattam, ismerkedtem azelőtt csak "vártam". Igaziból soha nem lett semmi siker, nagyrészben az első randi után off volt, nem keresett letiltott stb. Megszakadt a kapcsolat.

De közben én ismerkedtem, neten, élőben, eljártam helyekre és programokra, van szociális életem. Van egy lánytársaság is amiben benne vagyok és rajtuk keresztül is sokuknál próbálkoztam, de ott sem alakult ki mert inkább barátság van ott, ami kicsit elkeserít, hogy kb. a létező összes ismerkedési fordmát próbáltam és egyik sem jött össze... Vagy ismerősön keresztül, neten, élőben és egyszerűen ha ennyi elutasítás ér akkor magamat kell hibáztatnom.

Nem tudom mi a baj, nem tartom magamat igénytelennek, annyira csúnyának se, a személyiségemmel sem hiszem gond lenne mert lány barátaim vannak meg fiúk is, szóval ha őket valamivel megfogom akkor kéne lennie egy lánynak is akinek tetszik.

Igaziból valami tanács, tippekre várok hátha valaki volt már hasonló helyzetben és tudja hogy kell eredményesen ismerkedni...



2020. márc. 13. 13:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Azért mert barátként kezeled őket. Gondolom ha mondanak valamit akkor nem ellenkezel, csak bologatsz hogy "jajj de igazad van... Stb"

Szimplán unalmas vagy egy kapcsolathoz.

Kiemelném hogy nem sertegestesnek szántam!

2020. márc. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Régen ilyen voltam de már nagyon rég nem ez a helyzet.

Elvileg ha kicsit jobban leszarom meg kételyeket hagyok bennük, ezzel felkeltve az érdeklődésüket akkor az vonzó. De nem tudom

Nem ugrok minden szavukért, nem istenítek senkit mert az taszító. Szimplán próbálok flörtölni és normálisan beszélgetni, közeledni.

Nem sértődöm meg

2020. márc. 13. 14:56
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezek alapjan nem a viselkedesedben van a hiba. Talan a kulsodet probald meg finomhangolni es ne add fel magy szamok torvenye alapjan majd osszejon, kitartast.
2020. márc. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is írhattam volna.

Amikor én tettem fel szinte ugyan ezt a kérdést, akkor mindig azt mondták hogy


ÜDV A KLUBBAN.


Ahogy felettem is említették, a nagy számok törvényére kell hagxatkozni, nagyon sok kapcsolat szerencse kérdése .

Résen kell lenned mindig , ne add fel.

2020. márc. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a támogató kommenteket!

Nagy számok de 2 éve rajta vagyok az ügyön, voltak próbálkozások és nem tudom mennyire legyen nagy az a szám... Itt valamit változtatni kell mert az egyik legnagyobb hülyeség ha ugyan azt csinálod újra és újra és más eredményt vársz.

2020. márc. 14. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!