Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az hogy manapság...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy manapság kevesebb fiú mer kezdeményezni, mint régen?

Figyelt kérdés

Vannak olyan srácok akik félénkek vagy vannak akik elvárják hogy egy lány kezdeményezzen. Az udvarlás kicsit kezd kikopni (I mean, tinikorban, ne menjünk most 20 fölé, köszi) vagyis én nem sok srácot látok udvarolni 1 lánynak, hanem max úgy hogy többel írkál és többel kavar.

Ez miért jó?


2020. márc. 22. 11:05
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
57%

Mert ebben a tech korban ez a max amit ki tudnak hozni magukból.

Talán ha a lányok nem nyomkodnák állandóan a telefont akkor meghallanák a bókokat is.

2020. márc. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Ez de kappa😂
2020. márc. 22. 11:19
 3/21 anonim ***** válasza:
89%

Én azt hallom a lány ismerőseimtől, hogy ők nem is vevők arra, hogy udvaroljanak nekik. Az unokahúgom például kapott a második randin egy szál rózsát a fiútól és egyből koptatta is, mert neki ez túl sok, túl nyálas.


20/F

2020. márc. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
38%

Utolsó attól, mert EGY lány nem szereti, még nem azt jelenti hogy az összes ilyen...

Elvagyunk szokva a gyengédségtől, ez a nagy helyzet.

2020. márc. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
73%
Hát... nem csak a fiúk hibája, hogy el vagytok szokva tőle. Talán ha kevésbé lennétek elutasítóak, válogatósak, akkor a fiúk mernének kedvesebbek lenni. De nektek a jóképű, izmos selyemfiú kell. Én nem szólok bele milyen legyen a lányok ízlése, de ezek a selyemfiúk nem fognak tudni fenntartani egy családot, mert egy csepp férfiasság sincs bennük, attól, hogy pl. kockás a hasuk.
2020. márc. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

#4es teljesen egyetértek veled, EmBer

Személy szerint nekem nem kell selyemfiú se az hogy olyan jóképű legyen

Hosszútávon úgyis mindegy hogy néz ki, mert a belső énje irányítja majd a tetteit, szavait

Bár az is igaz, hogy a külső az egy fontos dolog ebben a korban, de nekem nem ez a legfontosabb, hanem a lelke

2020. márc. 22. 11:51
 7/21 anonim ***** válasza:
63%
Én általánosságban beszéltem és nem kifejezetten rólad.
2020. márc. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Vettem észre

Csakhogy ez nekem furcsa, mert én nem ilyennek ismerem a lányokat

Persze vannak ilyenek is, de azok felszínesek

Bár általánosítani mindig lehet..

2020. márc. 22. 11:55
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Mert kicsit felesleges kezdeményezni.

Általában az emberek 80-85%-a vagy telefonozik, vagy zenét hallgat akárhol van. Fel se néz senki a telefonból vagy épp rohan. Ilyen esetben pedig kb semmi értelme kezdeményezni, mert az az ember lesz a bunkó aki zavar/feltart.

Emellé pedig még oda lehetne tenni azt is, hogy sokkal több lett a bunkó mint 10 éve, vagy régebben és ez mindkét oldalon igaz.

2020. márc. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
86%

Mert a legtöbb csaj nem is méltó rá.


Aki pl. nem örül egy szál virágnak, az alapból felejtős.


Normális lány nem kezdeményez, de nagyon örül egy normális, kedves fiú kezdeményezésének.


Nos, a mai tinilányok többsége egy olcsó kva és szinte ráakaszkodnak a fiúkra, esélyt sem adva nekik a kezdeményezésre.


Tisztelet a kevés kivételnek!

2020. márc. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!