Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok. Miért ilyen nehéz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok. Miért ilyen nehéz találni egy lányt aki szeretetre vágyik és Normálisabb? Hol adnátok esélyt egy fiúnak ismerkedésre?

Figyelt kérdés

Sok kérdés volt már erről meg minden, de már nagyon unom..

Az életem értelme lenne egy lány aki szeret, törődik velem, de egyszerűen minden lány ugyan olyan.. Szórakoznak más fiúkkal, mutogatják a testüket, akiben megbízok nagy nehezen az is csak átver.. Elvileg a hűséges fiúk kellenek, akik nem néznek más lányra ha kapcsolatba vannak, tudnak törődni szeretni, akkor miért nem kell ez mégse a lányoknak? Ma is volt rá egy jó példa, XY srác barátnője például aranyos üzeneteket hagy a barátjának, törődik vele, tökre jól elvannak hűségbe és imádják egymást. A lányok többsége erre képtelen, csak a magamutogatás, a sok követő a bulizás, semmi sem fontosabb... Sajnos hiába vagyok budapesti, akárkivel sikerül chatelni egyszerűen mind ugyan olyan és nem akarnak komoly kapcsolatot sajnos..

Ti hol ismerkednétek interneten? Anonim oldalak annyira nem jók, mert nem hiszik el hogy egy fiú is lehet hűséges.

Már nagyon zavar a magány évek óta, és csak szeretnék szeretni valakit aki engem is szeret, de egyenlőre úgy látom hogy ez nagyon esélytelen, és nem tudom hol próbálkozzak még, milyen oldalon vagy milyen csoportba..


2020. márc. 23. 05:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Szerintem azért ilyen nehéz, mert Pesten nagyon nagy a fiútelítettség.

A normális lányok már kapcsolatban vannak, a szinglik meg vagy

-alfahímnek sidechickje

-nem akar kapcsolatot, csak figyelmet

-irreálisak az elvárásai

2020. márc. 23. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

#1

A nemek aránya pesten is kb azonos.

Rengeteg a szingli lány, vagy az aki szexkapcsozik amig nincs valaki akivel komolyba is belemenne.

2020. márc. 23. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem rosz helyen keresgélsz és rosz hozzáállással. Az ilyen webes felületen jóformán csak a ribik ingáznak. És amugy a szerelmet /szeretetet nem lehet kierőszakolni másoktól. Te szerintem saját magaddal nem vagy kibékülve és hajkurászod a kapcsolatot ami mások számára nagyon nyilvánvaló. Inkább más célt tűz ki magad elé,indulj el egy tanfolyamon, utazz (most inkább ne), ismerkedj élőben, barátkozz. Számomra az olyan férfiak, akik csak ülnek nyalogatva sebeiket siránkoznak, és miest valaki vissza ír rögtön olyan szinten nyomulnak, hogy nem lehet levegőt kapni, nagyon visszataszítók. Mert tapadnak mint a piócák és így nem lehet (legalább is normális) barátnőt szerezni. Ahoz hogy valaki megszeressen és el fogadjon, magadat kell megszeretni és el fogadni
2020. márc. 23. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%

Én ilyen lánynak tartom magam és szerintem ez elmondható az összes barátnőmről is. Ezt csak azért írtam le az elején, nehogy azt hidd, hogy "ritkák" vagyunk. Nem, a lányok többségénél még mindig a hűséges srácok élveznek előnyt.

Szerintem hanyagold az internetes ismerkedést, mert az élőben való ismerkedés minden téren jobb. Például, jó ez most annyira nem aktuális a kialakult helyzet miatt, de például én a legjobb és legtöbb barátnőmet különböző közösségekben ismertem meg. Táborok, utazások, iskolák, tanfolyamok, stb.

Ha szeretnél, beszélhetünk privátban. :)

19/L

2020. márc. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
80%

Vannak még kivételek mint ahogy mindig voltak és lesznek is. Az anonim oldalon meg letámadni a lányokat kapcsolat céljából durva és riasztó. Pasiként sem örülnék neki, ha felnéznék egy ilyen oldalra és a lány, akit bedob benyögné, hogy ő nagyon vágyik már egy kapcsolatra és mindenáron akar egyet. Ez teljesen mást sugároz, mint ami van. Egy olyan személyiséget, akivel nagyon nem klappol valami, ha nem tud kapcsolatokat kialakítani lányokkal/srácokkal és már annyira kétségbe van esve, hogy mindegy ki az adott illető csak legyen valaki, aki szereti.

A sok társkereső meg közösségi app elferdíti a valóságot, mert nyilván, aki normális az nem mutogatja magát olyan mértékben, mint azok akik ribizliskednek, így az utóbbi csoport kiszorítja az előbbit és nem veszed észre őket.

Megértem, hogy emiatt azt tapasztalod, hogy tele van a világ ribikkel és már szinte más típus nem is létezik, de ne add fel a reményt, inkább változtass a hozzáállásodon. Ne legyél kapcsolatfüggő, mert ezzel elmarod az embereket és sokkal vonzóbb egy olyan ember, akinek egyedül is megvan a maga kis élete, nem súlyként akar nehezedni a másikra. Szedd össze magad, találj hobbikat, mellette azért feljárhatsz ilyen-olyan oldalakra, akár anonimra is csak ne hangoztasd, hogy kapcsolat a cél, inkább próbáld megismerni a másik felet, aztán ha szimpi áttérhettek személyesebb platformokra és ha mêg mindig úgy érzed, hogy eltudsz vele képzelni valamit, akkor talizzatok. Ha beleakarsz csapni a közepébe, akkor kimarad egy csomó olyan jó szakasz, ami miatt később jobban értékeled a kapcsolatot, ha összejön. A legjobb szerintem az, amikor szépen felépül a dolog és elértek a célhoz közösen. (pl. eleinte jól elbeszélgettek, kezdtek egyre szimpibbek lenni egymásnak, kezdtek megnyílni, megismeritek a másikat kicsit jobban, az első tali, amikor mindketten izgultok kicsit, amikor azon izgultok, hogy vajon a másik mit érezhet, mi járhat a fejében veletek kapcsolatban, nem tudjátok mi vár, majd akár az első csók, stb. Ha ezeket kihagyod vagy kiakarod hagyni, akkor rengeteg jótól elvágod magad.) Küzdeni kell azért, hogy meglegyen a gyümölcse.

2020. márc. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

2-es nincs igazad

Csak a kedvedért matekoztam és a ksh [link]

adatai alapján a 18-30év közötti népességben 49.573-al több férfi van.

Vagyis ha minden nő találná magának párt, akkor is ez a több tízezer férfi egyedül maradna.

2020. márc. 23. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Hát ezt a kérdést sajna én is feltehetném az ellenkező nemmel kapcsolatban:D

Btw hány éves vagy?

2020. márc. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Mondjuk a negatívat annyira nem szeretem.

Amire kitérnék, 1-es válaszoló tökéletesen mondja. Én élőbe nem igazán voltam soha közösség tagja még osztályé sem (magántanulás) így neten próbálkozok, de innen is teljesen látszik hogy igazad van! Nekem most írt egy lány hogy ő ilyen olyan jó meg hitegetett, és megint csak az átverést kaptam.. :(

2-es, aki szexkapcsolatba volt az nekem taszító, ahogy a magamutogató flegma bunkó vislekedés is. Az olyan lányok az én szemembe a TASZÍTÓ KATEGÓRIA. NEKEM NORMÁLIS LÁNY FOG KELLENI, NEM EGY OLYAN AKIN ÁTMENT TÖBB FIÚ MERT ALKALMIZIK. Szóval teljességgel KI VAN ZÁRVA. Nem vagyok egy menő macsó gyerek, de azért nekem is vannak ilyen minimális NORMÁLIS ELVÁRÁSAIM mint például hűség és szeretet, sajnos a mai világba ennek elvárásnak kell hogy legyen.. Szégyen.

4-es, jó neked, legalább te normális közösségbe lehetsz. Nekem egy lány is bőven az életem értelme lenne, de látod egyetlen egyet sem találni.. :/ És de, sajnos ritkák. Beszélgethatünk ha szeretnél, bár én azt tapasztalom jó ideje hogy ezen az oldalon a lányok vissza sem írnak, még ha kérik hogy írjak akkor sem :D A fele pedig csávól és trollkodik.. Szégyen :C

7-es örülök hogy lány létedre te sem az izompacsirta gyufaszálakat keresed. Legalábbis remélem úgy értetted hogy belsőre mész. Amúgy én 19 éves vagyok.

2020. márc. 23. 15:49
 9/16 anonim ***** válasza:

Szia.

Megértem a helyzetet, valójában én is hasonlóan vagyok, csak a másik oldalról. Ha gondolod beszélgethetünk. :)

2020. márc. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Szia 9-es, én nagyon örülnék ha írna olyan lány akikre a jó tulajdonságok igazak :) Csak az a baj ezen az oldalon is a legtöbb szórakozik, tehát van olyan aki hetente rám ír de nem válaszol meg rosszabbak is vannak. De szívesen chatelek ha ti nem ilyenek vagytok!:)
2020. márc. 23. 16:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!