Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, akik visszahúzódóbbak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, akik visszahúzódóbbak vagytok! Ti hol ismerkednétek, mit tanácsoltok "hobby" és infó alapján egy ilyen fiúnak, ismerkedésre?

Figyelt kérdés

Először is, tényleg csak azoknak a lányoknak a válaszát várom, akik nem a kamu depis, okoskodó fajták, és a trollok "válaszai" sem érdekelnek :)


Szóval, belsőre, elég visszahúzódó vagyok, nem járok el bulizni, szerintem eddigi 2-3 barátnőim alapján is én vagyok az aki inkább ölelésre és szeretetre vágyik, egyébként ők pont azért szerettek mert nem illeszkedek be más sorba, csak szimplán ÖNMAGAM vagyok, nem csaltam meg nem emeltem kezet egyik barátnőmre se (más lányokra sem).


Én nem úgy gondolkodok mint mások, és nem is vagyok olyan mint mások, én nem azzal szeretnék barátnőt találni hogy nekem mennyi pénzem van, milyen munkám lesz, mennyit bulizok stb. Szimplán egyszerűen szeretni akarok adni és kapni, ennyire egyszerű, ez az igazi SZERETET.


Mivel társaságom egyenlő a nullával, ezért csak interneten vagyok úgy aktív hogy elbeszélgetek 1-2 emberrel, így el is jutottunk a hobby-ig. Hobbym is elég "átlagos", egyszerű "Gamer dolgok", zene hallgatás, videók, sorozatok stb, viszont ilyen témájú ismerkedős csoportokat ha találtam is, akkor se volt aktív, lányok nem is voltak szinte, tehát ismerkedni nem tudtam, társkeresőt szerintem pedig nem kell leírnom miért nem szeretném erőltetni..


Aki mondjuk hasonló, lányba, vagy esetleg nem "ítélne" el és el tudna fogadni egy ilyen fiút, ti mit tanácsolnátok, hol lehetne ismerkedni? Milyen az a hely, ahol ha mondjuk rátok ír valaki egy szimpla "Sziával" akkor vissza is írtok? Első sorba interneten érdekelne, én eddig hiába próbálkoztam, sikerült kifogni a hazug flegma lányokat, sajnos.

Előre is köszi a Normális válaszolóknak, és ahogy az elején is leírtam, lehetőleg csak azok válaszoljanak akik magukra ismernek, vagy nem a troll, lenéző szövegeket nyomják


2020. jan. 13. 05:09
 1/6 anonim ***** válasza:
82%

Lehet a válaszom nem fog tetszeni, viszont inkább próbálj meg ismerkedni a valóságban. Minden bizonnyal szeretethiányod van, aminek nem tenne jót egy távkapcsolat, nekem sincsenem vele túlságosan jó élményeim. Próbálj meg sokat mosolyogni emberekre és ténylegesen nyitni feléjük. Tudom, hogy nehéz, nekem is az, viszont azzal ha megpróbálod semmit nem vesztel.


Bevallom nekem már volt hozzád hasonló párom, viszont mivel én is eléggé szeretethiányos vagyok, egyes esetekben nem jöttem ki túl jól vele.


De, hogy a kérdésedre válaszoljak; én nem jönnék össze veled, hiszen szerintem ütnénk egymást, de attól még lehetsz kedves, aranyos. Ne interneten ismerkedj, hiszen barátokat lehet jókat találni itt, párkapcsolatot viszont nem biztos.

2020. jan. 13. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én a budapesti Ősmagyar klubot ajánlom.
2020. jan. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát, nekem élőbe nem megy, gyerekkorom óta nincs élőbe emberei kapcsolatom, amit ne neten alakítottam volna ki. Eddigi barátnőim voltak csak. De mindegy is.. Valami okot mindenki talál amiért ne jönne össze velem, ezért sem értem miért kellett ilyennek megszületnie.. Mindenki csak a nagy macsóját keresi, szórakoznak velem kihasználnak, közbe ilyen olyan szuper srácnak tartanak, aki meg komolyan gondolná és normális, az meg nekem is olyan szerencsétlenül alakul hogy messze van, távkapcsolat pedig nekem sem kell... Nem tudok már mit tenni, ti úgy sem láttok ebbe bele hogy mi történt velem eddig és miken mentem keresztül, de mindegy is, azt hiszem innen már csak egy kiút van.. Azért köszi az őszinte választ
2020. jan. 13. 15:38
 4/6 anonim ***** válasza:

Az első vagyok; kudarcok mindig is voltak és lesznek, az emberek pedig újra és újra fel fognak tápászkodni belőle. Fejlessz egy kicsit az önértékeléseden, és ha a valóságban nem megy ismerkedni, akkor interneten csak barátokat keress. Hidd el, akkor talál rád a szerencse, mikor nem kéred, s nem is számítasz rá. Tudom, hogy szeretnél párkapcsolatot, de nem neked kell keresni, majd ő megtalál téged.


Azok miatt meg akik kihasználnak egyáltalán ne csüggedj. Te nem vesztettél semmit.

2020. jan. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát az írásodból nem derült ki hogy mégis hány éves vagy. Ha jarsz suliba/egyetem ott is lehet ismerkedni igaz az élőbe van.

Hát interneten nem tudom hol ismekednél talán facebookos csoportok. A társkeresők az éb véleményem szerint nem a legjobbak..

/L

2020. jan. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
5-ös, ebbe a hónapba (január) leszek 19, utolsó pár évem magántanulós volt, mert már régen sem szerettem sok ember közt lenni, illetve a korombeliek már akkor is ilyen őrült idióták voltak többnyire ezért hamar megutáltam a tömeget, mostanra pedig már más okok miatt sem szeretem a tömeget. Sajnos vagy szerencsére, ez van. Dolgozni akartam, de részben e-miatt sem jutottam el még odáig, szóval oda sem járok el. Bulizni sose voltam, soha nem is fogok, olyan lányt keresek aki ebbe egyet is ért, nem pedig ott rázza magát minden éjjel :D
2020. jan. 15. 02:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!