Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok járnátok 160 centi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok járnátok 160 centi magas fiúval?

Figyelt kérdés
2020. márc. 24. 19:20
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Persze, én 157 vagyok.
2020. márc. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
22%
Ma mar nem a magassag szamit inkabb a kulso es a penz. En is 160 cm s ferfi vagyok es jelenleg is part keresek de zavar egyes nok penzehsege.
2020. márc. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
54%
Attól függ hogy hány éves
2020. márc. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
54%
180cm magas vagyok, és szerintem ezzel megválaszoltam a kérdést:D
2020. jún. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Én 162 cm magas pasi vagyok, nem leszek már magasabb. Van egy magasabb barátnőm, aki viszont még fog nőni bőven, de ezt már megbeszéltük és a szeretet fontosabb. A lányok többsége szerintem viszont sokkal fontosabbnak tartja a külsőt, magasságot, izmot, stb-t, mint a fiúk, és azok a nők annyit is érnek.


Ugyanez persze a férfiaknál is, de tapasztalatom szerint ez ritkább.


Persze ez nem vonatkozik a kövérségre. Az mindkét nemnél ronda, ha az ember nem tesz ellene. Betegség esetén persze más a helyzet, de míg a túlsúly esetén szinte mindig lehet változtatni, addig a magasságon senki nem tud.

2020. júl. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!