Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek bejövök neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bejövök neki?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Van az évfolyamomban egy fiú, akinek nem tudom, hogy bejövök-e. Egy buliban ismertük meg egymást. Azóta ilyen ismerős-baráti viszonyban vagyunk, néha beszélgetünk, meg mindig köszönünk, ha összefutunk. Volt amikor kedveskedett is nekem, tök jól esett.:D Csak ugye mivel most nincs suli talizni sem tudunk. Néhányszor rámírt, hogy mizu, de nem tudom, hogy szimplán csak rendes és figyelmes, vagy azért csinálja, mert bejövök neki. Szerintetek?:)

2020. márc. 29. 19:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem nagyon lehet ezt ennyiből leszűrni, viszont bizonyára szimpatikus vagy neki

Persze benne van a pakliban hogy többről van itt szó és bejössz neki.. derítsd ki

2020. márc. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ennyiből nem lehet eldönteni, de az biztos hogy szinaptikus vagy neki. De azt neked kell kideríteni, hogy tetszel-e neki vagy csak barátkozni akar.
2020. márc. 31. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Am igen, énis pontosan ugyanezt irtam
2020. márc. 31. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Kiskutya86 válasza:
100%

Én azt mondom mindenféle képpen legyél most nyitott felé, valószínűleg ha többször is írt bejösz neki.

Kitudja mi játszódik le benne, az is sokat jelent, hogy eddig hányszor írt és milyen gyakran.

Ha gondolod, egy napon írj neki egy tök szimpla "szia, karantént hogy bírod? "-ot vagy "szia hogyvagy?"-ot és a reakciójából lehet következtetni.

Ha esetleg bejösz neki, és te írsz neki ezzel meglepetést produkálsz, és ha kicsit meginogva, bizonytalanul, vagy nagyon furán ír az mind azért lehet mert egyszerűen izgul, zavarban van, mindent felhoz csak beszélni tudjon veled.

Persze lehet hogy teljen magabiztosan és tökösen ír pont jó dolgokat felhozva, akkor szerintem valami lehet ebböl.

Adj neki egy esélyt. Kitudja mit szeretne.

Te nem veszítesz semmit.

16/f

2020. ápr. 4. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!