Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek próbálkozzak? 19/l

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek próbálkozzak? 19/l

Figyelt kérdés

Van egy pasi aki nagyon tetszik, csak az a probléma, hogy nagy közöttünk a korkülönbség (36 év). Nekem ő nagyon bejön és szeretek vele beszélgetni és nagyon jól néz ki. Csak ne tudom hogy ő mit szólna hozzá ha esetleg többet akarnék tőle mint barátság. Szerintem neki sem vagyok közömbös...

Szerintetek póbáljam meg?



2020. márc. 30. 10:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
32%

Próbáld!

Nekem is bejönne, ha egy fiatal lány odáig lenne értem!

34/F

2020. márc. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
36%
Próba cseresznye :) nincs veszteni valód, max azt mondja maradjunk csak barátok legrosszabb esetben :)
2020. márc. 30. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%

Figyelj te érzed mit szeretnél. Ha 36 év a korkülönbség akkor ő most 54 éves. Én itt inkább azon gondolkodnék el, hogy ha te 24-25 évesen jutsz el oda, hogy gyerek, akkor ő már 59-60 év körül van. Jó esetben ha megéli a gyereketek 18. születésnapját. Persze nem tudom mennyire komolyra is terveznél vele... De szerintem ilyenekbe is érdemes belegondolni mielőtt az ember belevág egy ekkora korkülönséggel küzdő kapcsolatba. Most lehet mondani hogy "de az én nagyapám megélte a 90et is" Attól még nézzük az átlagéletkort. Nem lebeszélni akarlak, mert nekem is bejön a korkülönbség, de én azt 15 év plusznál húzom meg. Csak gondolkodj el ezen.

22L

2020. márc. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
a gyerek témára reagálva: nekem nem lehet gyerekem (fél éve egy műtét során eltávolították a méhemet, mert nem volt más lehetőség)
2020. márc. 30. 12:34
 5/12 A kérdező kommentje:
ezért vágnék bele a dologba
2020. márc. 30. 12:34
 6/12 anonim ***** válasza:
72%

Ha hosszú távban gondolkodsz, gondold át, mennyire passzol a személyiségetek: otthon ülős, bulizós, társaságkedvelő.

A kor előrehaladtával vsz (nem biztos!), neki egyre inkább elég lesz a szűkebb társaság, ne adj Isten a négy fal, kert.

A szexuális aktivitása is csökkenhet a korral.

Érdemes elgondolkodni a szüleid reakcióján is, elviselnéd, ha az nagyon negatív lenne, esetleg megszakítanák veled a kapcsolatot?


Ha ezek neked nem okoznak gondot, hajrá.

2020. márc. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

már most is szeret otthon ülni és festegetni, zenét hallgatni, beszélgetni... én is egy alapvetően otthon ülős típus vagyok

a szüleim lehet hogy haragudnának de remélem hogy a kapcsolatot nem szakítanák meg velem...

2020. márc. 30. 18:29
 8/12 anonim válasza:
53%

Szerintem ez nagyon rossz ötlet.

Én 24 vagyok, a férjem 44, de még így is eléggé zavar az a dolog, hogy nagyobb esély van arra, hogy viszonylag korán elveszítem. Ebbe nem gondoltam bele a legelején, utána meg már annyira beleszerettem, hogy semmi pénzért nem hagynám el. De persze te tudod, igazából működni működhet a dolog, csak sajnos vannak hátulütői.

2020. márc. 31. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
18%
Apakomplexusod van? Felvetődik a kérdés.
2020. ápr. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem próbálkozz, ha tényleg bejön. Az, hogy próbálkozol, nem jelenti azt, hogy ő lesz életed párja, 19 évesen pláne nem... Ha meg mégis, akkor megérte esélyt adni a dolognak. 19 évesen még nem kesel le semmiről, ha esetleg nem jön össze.
2020. ápr. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!