Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek hol érdemes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hol érdemes ismerkedni?

Figyelt kérdés

Szóvaal nem szeretnék erre a témára rágörcsölni, mert nem vagyok semmivel elkésve(16 éves vagyok) de viszont már igényelném egy fiú társaságát(nem ér rosszra gondolni 😂) Mivel eddig még nem volt senkim fogalmam sincs hogy hol lenne érdemes ismerkedni. Mármint nyilván vannak ötleteim, csak úgymond megvalósítani nem sikerült még. Kicsit visszafogott, csendesebb típus vagyok alapvetően, úgyhogy nem igazán figyelnek fel rám a fiúk.

A jelenlegi helyzetben talán interneten lenne a legjobb, meg alapból szimpatikusabb megoldás lenne nekem, csak talán ott még nehezebb kiszűrni a normális embereket. Szóval kicsit tanácstalan vagyok... Szerintetek hol ismerkedjek?


Szívesen fogadok mindenféle tanácsot vagy tippet!



2020. márc. 30. 12:18
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Baszélgethetünk, ha gondolod.
2020. márc. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Én is 16.l vagyok és pont ugyan ilyen helyzetben. Annyira én sem tudom, az anotalkot próbáltam párszor de nem vált be, de hátha neked több szerencséd lesz. Vagy esetleg itt most biztos kapsz pár privátot,de vigyázz. :)

2020. márc. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem pl itt is írhatnál...
2020. márc. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Neten biztosan nem ismerkednék,pont azért mert nehéz kiszűrni a normálisakat,szóval marad a személyes ismerkedés,ismerősök között,vagy csak menj oda valakihez a suliban,ilyesmik🤷‍♂️

(De ha akarsz válogathatsz a több tucat privát közül amit itt kapni fogsz,bár kétlem hogy lenne köztük normális is...Na meg a nagy részük 40-nél idősebb lesz)

2020. márc. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!