Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Magányos, visszahúzódó,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magányos, visszahúzódó, félénkebb lányok, ti próbálkoztok neten ismerkedni? És ilyen fiúnak mint én, hol lenne érdemes Szerintetek próbálkozni?

Figyelt kérdés

Én fiú ként átélem mindíg hogy a lányok is csak szórakoznak, sokat hallom hogy a fiúk is csak képeket kunyerálnak meg ilyesmi, gondolom ti lányok, akiknek még van eszetek és komoly kapcsolatot akartok, ti sem szeretitek az olyan fiúkat akik csak szórakoznak veletek. Nektek van még erőtök néha próbálkozni és reménykedni?

Ha én is visszahúzódó srác vagyok, baráti körök és bulizás nélkül, komoly kapcsolatot szeretnék, de nem azt a "leszarom a másikat egész nap, csak legyen barátnőm" szerű kapcsolatra vágyok, hanem őszinteség, hűség, szeretet, kitartás a másik mellett, csak meglenni ketten, ölelni egymást és éreztetni hogy szeretjük egymást. Sok korombeli szerint már "kimentem a divatból" és így sosem lesz barátnőm, és igazuk is van egy részt, mert a legtöbb lány is ugyan olyan.. De tudom hogy vannak kivételek, és nekem is ott van valahol az a lány, aki megölelne, és a mindene lehetnék talán.. Szerintetek ilyen "nyomi" ként van még értelme próbálkozni? Nem nagyon merek ráírni lányokra, ha rám ír valaki mindig szinte kiugrok a bőrömből, de természetesen kiderül hogy csak kamuzik, több fiúval szórakozik egyszerre meg ilyesmik.. Én azt mondom hogy egy lány aki mondjuk szeret rajzolni, nem bulizással meg instázással tölti minden idejét és visszahúzódóbb, ők sokkal többet érnek, akik még tudják a mai világba értékelni a szeretetet :)


2019. dec. 31. 18:25
 1/10 anonim válasza:
62%

Én ilyen személyiségű vagyok, és igen, neten egyszerűbb a dolog, mint leszólítani embereket.. Bár sajnos ennek is megvannak a maga hátulütői, de még mindig jobb, mint a semmi! :) Szerintem nyugodtan próbálkozz bármilyen felületen.. Akár egyébként itt is lehet találni jó beszélgetőtársakat, de van erre több fórum is biztosan, azt meg érzi az ember, hogy mély beszélgetés folyik - sok hosszú levélváltással, vagy valaki szórakozik veled, és pár apró felületes levelet küld, majd leráz..

Úgyhogy szerintem van remény, próbálkozz és sose add fel! :))

2019. dec. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát, sajnos nem ezt tapasztalom az a baj! :( Feladás.. Hát olyan szinten ki vagyok készülve, hogy ma kb azzal keltem hogy az utolsó év napja remélem az életemé is.. Hiába próbálkozok, egyszerűen túl könnyű kihasználni engem, legalábbis ezt látják a lányok, mert próbálok kedves lenni stb, és akkor mindig kiderül hogy a fele sem volt igaz annak amit mondtak.. Okés hogy bonyolult vagyok, de a szeretet és hűség semmit nem ér a mai világba... Van remény ezzel etetem magam évek óta, mégis mindenki megtalálja a párját az interneten is akiknek eddig nem volt volt aki bénább mint én annak is van barátnője.. Rám meg azt mondják helyes meg kedves "cuki" mégsem kellek senkinek sem.. nagyon elkeserítő, se család se semmi, egy barátnő szinte az egész életem helyre rakná, és ennyire szerencsétlen vagyok még ebben is >:(
2019. dec. 31. 19:51
 3/10 anonim ***** válasza:
49%

Én lányként viszonylag sokat ismerkedtem neten és hát volt egy pár szerencsétlen eset. Az egyikkel fél éven keresztül beszélgettünk, mire kiderült hogy neki közben alakult és lett barátnője amikor megkerdeztem még mielőtt nem tudtam és ugye a képe alá írt, azt mondta hogy az a lány csak az exe. Erre rá pár napra kitették hogy kapcsolatban és még akkor is tagadta meg mentegette magát. 😂 Csóri még akkor is próbálkozott lányoknál amikor már együtt volt a lánnyal.

Aztán volt egy másik azzal csak barátok voltunk neten, viszont ő is többet akart volna csak ugye a távolság, én mondjuk nem.

Aztán volt egy másik is, vele is közel fél évig beszéltünk tökre terveztük hogy találkozunk, mire benyogte hogy neki nem éri meg annyit utazni, és lett barátnője. Pedig vele nagyon sokat beszéltünk telefonon is rengeteget.

Utána pedig volt egy a suliba vele nagyon jóban voltunk. Mindenki azt hitte hogy együtt vagyunk. És a barátnőm felhívta rá a figyelmet hogy velem máshogy viselkedik illetve máshogy is néz, aztán egyébként ezt én is észre vettem és nem tudom de én inkább elkezdtem tőle távolodni. Össze is vesztünk. Aztán ramirt bocsánatot kérni de én inkább hagytam. Pedig ő nagyon jó barát volt úgy tudtam rá tekinteni mint egy testverre.

Jó volt ezeket leírni:D

Egyébként még egy csomó másik is volt de ezek úgymond a nagyobb sztorik.

En is felenkebb lány vagyok de nekem valahogy mindkét módon megy az ismerkedés.

2019. dec. 31. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nyugi, velem ocsmányabb módon bántak!! Ezerszer ocsmányabb módon. Utolsó barátnőm utolsó üzenetébe megkért hogy ugorjak a dunába. Mikor amúgy semmi összeveszés nem volt, csak kihúztam a lelki szarból, és kihasznált.
2019. dec. 31. 21:04
 5/10 anonim ***** válasza:

Ja hát én egyikkel sem voltam együtt csak terveztük meg ilyenek.

Kedves lány lehetett><

2019. dec. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát, a tervezgetés rész is megvolt soknál.. Az utolsó 19 évesen gyerekkel akart velem lenni, csak azt kifelejtette hogy más fiuk tetszenek neki közbe :D
2019. dec. 31. 21:23
 7/10 anonim ***** válasza:
24%
Ne azért legyél rafinált hogy átverj másokat, hanem azért hogy ne tudjanak átverni mások...
2019. dec. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát neked jobb sztoriaid vannak:D

Egyébként írásból is nagyjából le lehet ám szűrni hogy ki normális.

2019. dec. 31. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen ki lehet szűrni, szerencsére megy is, egyre jobban :P
2020. jan. 1. 00:51
 10/10 anonim válasza:
Hat attol is fugg hogy hogy nezel ki (oke belső a legfontosabb) de a mai lanyok szeretik ha egy fiúnak van jo stilusa es haja es ad a megjelenésére.
2020. ápr. 6. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!