Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek zavarba esett...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek zavarba esett mert leírtam neki hogy milyen szépnek tartom?

Figyelt kérdés
Nem nyomulósan, de leírtam hogy nekem nagyon tetszik és hogy szeretném ha a barátnőm lenne. Azóta nem ír és nem is válaszolt, pedig látta. Zavarba van??

2020. ápr. 9. 22:27
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
41%
vagy leszarja a hülyeséged
2020. ápr. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Tudod az ember (kivéve téged) társas lény, szüksége van barátokra, lány barátokra és IGEN! egy barátnőre is. Tudom hogy fúrcsa, de minden fiú szereti a lányokat és tetszenek nekik.
2020. ápr. 9. 22:37
 3/19 anonim ***** válasza:
2%

Keféld meg ember, ne legyél hülye.

Én több száz lánynak írok egy nap de rájöttem nem írkálni kell, hanem bulizni és szexelni.

2020. ápr. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Én nem a szexért szeretnék lányt, én nem ingyen prostit, hanem barátnőt, illetve lánybarátokat szeretnék.
2020. ápr. 9. 22:42
 5/19 A kérdező kommentje:
Nekem mély érzelmek kellenek a szexi külsőn kívül még, ha mind a kettő meg van akkor beszélhetünk róla.
2020. ápr. 9. 22:43
 6/19 anonim ***** válasza:
84%

Szia! Valószínű hogy zavarban van. Tudod, nem a legjobb ha üzenetben irod meg hogy szeretnel a baratja lenni. (Mondjuk most karanten van)

Lehet szert nem ir, mert nem tudja mit irjon

2020. ápr. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Nem lakik hozzá túl közel, sőt kifejezetten messze, ezért alapjáraton is csak ennyit tehettem volna. De miért is ne?? A ma már van egy online világ is, de már jó sok ideje ismerem.
2020. ápr. 9. 22:54
 8/19 anonim ***** válasza:
89%

#3

Ijj Kevin, de neked barátnőd van, nem?

Már azt se tudom mi az igazság:( Olyan sokszínűek a válaszaid ember, a tanácsaid meg szinte mindenhol értelmetlenek

2020. ápr. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Kevin7777 egy himsoviniszta, neked a lányok nem a romantikus szexre és a hosszú kapcsolatra, hanem kvázi 0 HUF-os prostit keresel.
2020. ápr. 9. 23:18
 10/19 A kérdező kommentje:
Amúgy olyan rohadt hasznos mint a kutya sétáltatás vagy a zuhanyzás közbeni filozófálás.
2020. ápr. 9. 23:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!