Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak lányok, akik 70-90...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak lányok, akik 70-90 kilósan szépnek tudják látni magukat?

Figyelt kérdés

A kb. 70-90 kilót átlagos magassághoz gondolom.

A hasonló alkatú lányok tudják magukat szépnek látni így?


(Az most egy teljesen más kérdés, hogy esetleg az egészség miatt fogyna valaki. Most csak a kinézetet kérdezem. Nekem nagyon tetszik az ilyen.)


18/F



2020. jan. 29. 11:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
37%
Én 100 kg vagyok, és nem látom magamat szépnek. De nem a súlyom miatt, hanem az ocsmány pofám végett.
2020. jan. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom 90, kicsit több mint 150 centihez. Én így szeretem.
2020. jan. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
66%
Én 170 cm vagyok és 70 kg. Egyáltalán nem látszik rajtam hogy nagy feleslegem van, kicsit nagyobb a fenekem és vastagabb a combom. Szóval igen, szépnek látom magam.
2020. jan. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
66%

Megkönnyítené ha magasságot is írnál. Bár még úgy sem lenne pontos mivel ugye több száz alkat, és testforma van.

Nem kötekedésnek írom de így szerintem nem lehet pontos választ adni, amúgy sem lehet, de így még csak megközelítőleg sem.

2020. jan. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
37%
Én eléggé jó bőrnek tartottam magam akkoriban! Most már sokkal dagadtabb vagyok.
2020. jan. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nagyon nem mondanám magamat átlagos magasságúnak, 186 cm vagyok, ehhez kb 88 kg. Viszont a magasságom ellenére látszik rajtam hogy van rajtam súlyfelesleg. Leginkább a hasamon meg a combomon. Viszont megtanultam úgy öltözkodni hogy ezeket háttérbe szorítsam, illetve akárhányszor tükörbe nézek arra fókuszálok amit szeretek magamban. És igen, tudom szépnek érezni magamat. Mivel tudom hogy teszek a súlyom csökkentéséért, de a testalkatommal nem tudok mit kezdeni. Elfogadtam magamat. És magabiztosan tudom vállalni hogy igen, ez én vagyok, teljes 186 centis 88 kilós valómban :D.
2020. jan. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én 165 cm vagyok és 74 kg, eléggé zavar egyébként, nem érzem kényelmesen magam a bőrömben és rajta vagyok már a fogyáson. Kinézet és egészségügyi okokból kifolyólag. De igen, egyébként alkat, szervezet és személy függő, hiszen hiába sokan nem néznek annyinak, amennyi vagyok, számomra mégis más a szép és a testem nem olyan, amilyennek lennie kellene (a mozgásra gondolok itt).


Nem vagyok olyan csúnya, már nem gondolom így, viszont én mégis változtatni akarok. Az utolsóval együtt nekem is sikerült kitapasztalni, hogy mik állnak jól és mik nem. Én elég sok lányt ismerek, aki meg van elégedve magukkal és teltebbek, mint én, de a többség sajnos inkább sanyargatja magát.

2020. jan. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
171cm vagyok és 86kg, és igen, szépnek érzem magam, sőt formásnak és szexinek is. :)
2020. febr. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Igen, én így látom igazán szépnek magam. 3 éve sokat fogytam, visszanézve a képeket nagyon nem tetszik az akkori testem. Amúgy rendszeresen sportolok, és viszonylag egészségesen étkezem. 163/87
2020. márc. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem a súlyom passzol a magaságomhoz. De nem vagyok 100% osan elégedett magammal. Van hogy nagyon szépnek látom magam van hogy olyan rondának! De azért szeretem az alkatomat,csak vannak hullámvölgyek😅!
2022. jún. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!