Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Merre lehetne rocker lányokkal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Merre lehetne rocker lányokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés
Vagy akár punkokkal/metálosokkal?

2020. ápr. 14. 16:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
76%
Egyelőre max online platformokon. (Fb csoportok, bandacsoportok, fórumok, társkeresők...)
2020. ápr. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
81%
Van egy halom rockkocsma, fesztivál, jókor jut eszedbe, hogy rocker lányokkal szeretnél ismerkedni...
2020. ápr. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
46%
Ez engem is érdekelne :)
2020. ápr. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%
A rocker lányok se a világ. Abból is van jobb és rosszabb is. Jártam párral (szintén az vagyok) de attól volt aki csalódás volt.
2020. ápr. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%
Mit jelent számodra, hogy rocker?
2020. ápr. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Az ötös egy eléggé hasznos kérdést tett fel..

Nagyon sok populáris külsővel rendelkező lány szereti a Rock zenét ahogyan vannak lányok akik állandóan valami bandának a pulcsijában flangálnak és bakancsba mászkálnak télen-nyáron..

Én egyszer(a járvány előtt nagyon régen) úgy ismerkedtem meg egy ilyen lánnyal, hogy láttam a pulcsiján Varg Vikernes-t és tudtam, hogy muszáj lesz leszólítanom(bármilyen lányt képes vagyok leszólítani alapból, de itt nem is kellett perceken keresztül agyalnom azon, hogy milyen ürüggyel szólítsam le)..

Az irónia az volt, hogy én ingben és öltönynadrágban voltam akkor és nekem alapból nincsen Rocker/Metálos külsőm, mivel sokfajta zenét hallgatok és a szubkultúrákhoz csatlakozást értelmetlennek tartom.


Általában koncerteken vagy az utcán kiszúrva lehetett velük megismerkedni, de a mai napig adott az online ismerkedés és én biztos vagyok benne, hogy sok olyan online felület létezik ahol Rockerek vannak mindenhol..

Ez igaz minden zenei stílus kedvelőre..

2020. ápr. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 elena0443 válasza:
56%
Én rocker vagyok de fogalmam sincs a barátaimmal elvagyok és ennyi ha esetleg valaki velem akarna barátkozni akkor írjon itt privibe.
2020. máj. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
online csoportok, rock kocsmák, koncertek, fesztiválok
2020. jún. 9. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hány eves vagy?:) en nem rockos de szeretem a rockot és gördeszkás lány vagyok;)
2020. szept. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Cdalma válasza:
Ha lesznek koncertek, ott simán :)
2021. ápr. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!