Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti beszéltetek volna vele tovább?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti beszéltetek volna vele tovább?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki tetszik/szett, de nem az én sulimba jár, ráírtam, hogy mit csinál karantén alatt, tud-e valami sorozatot, leírta miket tud, beszéltünk a suliról, meg leírta hogy minden este beszél a barátjával, utána még beszéltünk, aztán inkább elköszöntem :S Ti beszéltetek volna vele tovább?

2020. ápr. 22. 02:01
 1/10 anonim válasza:
83%
Ez milyen kérdés volt?XD minek kellett egyatalan elköszönnöd?
2020. ápr. 22. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mert mondjuk van barátja?
2020. ápr. 22. 02:48
 3/10 anonim ***** válasza:
43%

Hát néha írj rá ha valami jó szöveg az eszedbe jut. :D

Facebookon el se kell köszönni csak amikor akarsz írsz. :D

Ha a válaszaiból nem jött le az, hogy egyáltalán nem érdeklem akkor folytatnám igen.

2020. ápr. 22. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%

1. Nem minden igaz, amit a neten olvasol,

2, ha van is barátja, attól még beszélgethettek, ha nem nyomulsz.

Nem kell 'barátnak' lenni annak az ismerősnek, akivel beszélgetsz.

2020. ápr. 22. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
76%

Nekem is van barátom, de szívesen beszélgetek más fiúkkal, akik nem nyomulnak

Szívesen ismerkedek HAVERKODAS céljából más fiúkkal, csak nyilván soknak meg ez nem elég, mert nem ilyen célból irt rám és ezért inkább nem ír 😅🤷🏻‍♀️

2020. ápr. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%
Attól még lehetsz a második pasija
2020. ápr. 22. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nekem ilyenkor azt mondja egy lány, hogy csak haverkodni akar, akkor megmondom neki, hogy nekem van elég haverom, nincs szükségem többre és ott vége is a beszélgetésnek
2020. ápr. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
ne add fel kérdező simán szétmehetnek később aztán ha jóba lesztek lehet veled jön össze.
2020. ápr. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt írta, hogy van barátja, azért tette, hogy tudtodra adja, nincs nála esélyed.
2020. ápr. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
:S
2020. ápr. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!