Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Instán kamu profilból ráirtam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Instán kamu profilból ráirtam egy srácra, aki tetszik. Hogyan tovább szerintetek?

Figyelt kérdés

Beszélgettünk, egyszer csak küldött képet magáról. És kérte, hogy én is küldjek magamról (nem meztelen képekre kell gondolni).

Én egy amerikai tini gyerekszínészt küldtem el neki. Erre azt írta, hogy én vagyok az ideálja (mármint a színésznő).


2020. ápr. 12. 16:46
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Hulye..pics
2020. ápr. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Nem egészen világos, szóval lebuktál a kamu képpel?
2020. ápr. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
Miért kamu profilból? Konkrétan átb*szod őt.. ez a cél?
2020. ápr. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
60%

Csatlakozom az #1-höz.


Te most pasizni akarsz,vagy csak a srác atb.szásával akarsz szórakozni?

2020. ápr. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
98%

ásd el magad... minek hülyited szegényt?


remélem csak kamu...

2020. ápr. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
95%
Reméljük ez kamu kérdés, mert ha nem, nagyon elítélni való dolgot teszel...
2020. ápr. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nagyon gyerekes viselkedés. Ebből kifolyólag nem lehetsz több 12-nél. Szánalmas dolog. A végén úgyis te esel pofára. Ebből már nem lesz semmi happy end.
2020. ápr. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!