Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak velem hasonló a helyzet,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak velem hasonló a helyzet, hogy nehezen tudok ismerkedni vagy általában a lányokat nem érdeklem?

Figyelt kérdés
Általában pár nap után megunnak és nem írnak többet.Próbálom magamat adni, nem tartom magam egy maradi embernek,de általában mindig ugyanaz a vége,hogy nem írnak vissza vagy nem fogadják a közeledésem.Más is van hasonló helyzetben? 21/F

2020. ápr. 26. 21:57
 1/5 Balatoni srác^ ***** válasza:
Csak interneten keresztül próbálkozol?
2020. ápr. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen, szerintem csak veled. Nem tudom, milyen alapon, de nálam egy idő után minden egyes lány belémszeret, akivel beszélek, pedig van barátnőm. (ne tessék félreérteni, nem beszélek 900 lánnyal)

Ne nyomulj rájuk, ne éreztesd velük, hogy "kellesz nekem", ne állandóan bókokból álljon a beszélgetésed. Kérdezgesd, hogy mi újság, keress valami random témát (ne álljon meg a beszélgetés egy mizu után). Nem tudom, ez nehéz.. :D Mondj el neki néha olyan dolgokat, amiket másnak nem, és azt is, hogy ezt még nagyon más nem hallotta - ezzel érezni fogja, hogy bízol benne, és ő is, és hidd el, utána már minden menni fog! :) Hajrá!


16F

2020. ápr. 27. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem csak neten.
2020. ápr. 27. 15:46
 4/5 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy csak a neten nem élöbe.Járvány után menj el buliba ott ez elég könnyü.
2020. ápr. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Üdv a 20-as éveidben, ez mostanában csak rosszabb lesz, bekerültél egy olyan korban ahol váltás van, iskolának vége többnyire, a lányok meg vagy a jóképűbbeket, vagy az pémzes idősebbeket keresik, akik normálisak azoknak van palijuk.

25 vagyok, én tavaly óta vagyok ebben a helyzetben, hogy még neten is alig lehet ismerkedni, nem írnak vissza, egyszavas válaszok, stb. Majd ha 30 után leszel akkor meg bever a villám, ha jól építed a karriered a 20as éveid alatt akkor lesz egy szép szakmai háttered ami miatt nem kell aggódni. Párvápasztásnál is jobb az autóba ülni mint a busz várni, hogy láthasd őt.


Iskola után ugye szülői támogatás és egyéb dolgok megszűnnek. Egyes nők inkább a tehetősebbeket válasszák. Ha te ezalatt nem szenvedteted magad a sikertelen párkereséssel hogyha nem nézel ki jól, hanem munkára összopntosítasz inkább, és beugrasz egykét ''rosszlámyhoz'' akkor hidd el nekem jobban kijössz minden esetben. Időt, pénzt spórolsz meg.

2020. ápr. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!