Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagy baj az, ha nem tudok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Krómgyűrű kérdése:

Nagy baj az, ha nem tudok nyitni, kezdeményezni a lányok felé? 20/F

Figyelt kérdés

Az elmúlt 1-2 évben voltak lányok, akik tetszettek. Szerintem felkeltettem az érdeklődésüket, mert mosolyogtak, illetve szemkontaktus folyton meg volt, azonban nem isrtem őket.

És itt kezdődött a probléma. Egyikre ráírtam neten, azonban ő kis idő múlva letiltott. A másik lány elé pedig nagy nehezen próbáltam személyesen felvenni a kapcsolatot (jó pár lehetőséget elhalasztottam, nem mertem elé állni) viszont amikor odamentem hozzá, csak hebegtem-makogtam, vert a víz, a szívem majd kiugrott a helyéről. Mondanom sem kell, hogy ennél a lánynál már semmi esélyt nem láttam magamnak. Nekem 3-4 év kell ahhoz, hogy megismerkedjek valójában emberekkel, főleg a lányokkal. Ezt úgy értem, hogy gimiben 9-10. osztályban eléggé visszahúzódó voltam, nem nagyon voltak barátaim. Utolsó 2 éven pedig valahogy határozottabb, nagyobb önbecsüléssel jártam be. Ekkor lett 2-3 osztálytársam tényleg jó barátom.

Viszont lányokkal az ismerkedés mindig nehéz volt.

Kérdésem az, hogy ebben a korban ez még normális jelenség, vagy ezt a görcsölést/gátlást már úgymond ki kellett volna nőnöm.

Esetleg mit lehetne tenni, hogy igenis, oda álljak a lány elé magabiztosan, határozottan és tudjak velük beszélni?

Nehéz lesz így számomra az ismerkedés?



2020. máj. 1. 08:05
 1/4 anonim ***** válasza:
77%

Hát én is ilyesmi voltam 19 éves koromig :D

Utána otthon ültem egy ideig majd elmentem dolgozni érettségi után.

Most vagyok 21 éves és eszméletlen sokat fejlődtem a munkahelynek hála személyiségileg :D

Tehát amint kilépsz a megszokott életből és elkezdesz egy másikat te is megfogsz változni az biztos.

Ha most nem megy a dolog akkor csak hagyd az egészet a fenébe és próbálj fejlődni adj neki időt.

2020. máj. 1. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 pörköltes csiga válasza:
Ez normális total normalis kicsit hasonló a storym nekem is 18eves koromban lett meg egy első barátnőm aki az osztalytarsam volt es 5evig voltunk eggyunk aztan rá ébredtem hogy hogy az csak egy tini rozsaszínbuborekos sz.r volt nem volt köztünk kémia ,de utanna es 18.evem elött en is igy voltam hogy nem tudtam megszolitani ugy egy olyan lányt aki tetszett pedig volt nem egy.aztan amikor vege lett ugy voltam hogy keresek egy masik lanyt akinek meg fog a szemelyisege. Találtam is de a szerencsetlenségemre volt baratja. En nagyon elkezdtem nyomulni volt is köztünk ding de tul koran mutattam ki az erzéseimet és ö nem tudta kezelni es ra hagytam hozza teszem (a pasija 600kmre lakott tole es verte is mert ugy kezelte mint egy sz.rt de megis neki o kellett)ugy dontottem egy komolytalan es haggyuk aztan ugy voltam hogy akkor haggyuk a picsbe es nem kerestem senkit ugy voltam haggyon mindenki a faxba nem is kell senki elvagyok magamnak (muszaj hozza tennem hogy 1x sem voltam szorakozó helyen azaz csak max a suliból vagy a melobol tudtam csajt talalni pont amiatt mert nem mertem megszolitani senkit )aztán az eggyik nap megérkezett hozzank egy új kiscsaj.total az esetem volt DE VOLT BARÁTJA.MONDOM ILYEN NINCS KOMOLYAN ELDOBOM AZ AGYAM.amiatt nem fektettem bele semmi eröt hogy meg szerezzem mint utolag kiderult bejottem neki az elso naptol a stilusom amit kiépitettem es az ÖNBIZALMAM(hozza teszem sose volt stilusom es önbizalmam.suliba terrorizaltak ezt szarul eltem meg csufoltam kergettek stb )még almodott is velem.egyszer azt mindta ejszakas voltam ö meg délutanos hogy mennyek el piálni veluk mondtam neki hogy persze,hogy amikor akkor kezdtem a müszakot.mondta hogy vissza jon akkor és elmegyunk ketten tovabb nah ebbol az lett hogy haza kisert nagyon sokat beszelgettunk.mikor haza kisert mondtam neki hogyha gondolja nalam aludhat van 2 szoba egymástól kulon de erre ö azt mondta hogy nem ő haza megy csak maszirozzam meg a hátat mert meg emelte magat es fáj. mondom oke.és hoztam egy dontest elkezdtem kezdeményezni mint ahoz meg van irva és utánna felugrott hogy mit csinalok lényeg hogy most 25vagyok önbizalommal futott magabiztos es most fog születni a kislányom mert az utolso rész az mától 11hónapra történt(kockáztattam es bejött)1hét után hozzám költöztettem és azóta se egy veszekedés se egy vita semmi benne meg talaltam amit kerestem annyi éven át és tudom hogy neked is össze fog jönni ha nekem a selejtnek bejött szar háttérrel neked is bejön barátom (NAGYON SAJNÁLOM AZ ÉKEZET MENTES IRÁST CSAK TELEFONRÓL IROK) SZÉP ÉLETET ÉS CSAK AZ KELL HOGY MAGABIZTOS LEGYEL és ne erdekeljenek hogy mit gondolnak rolad az emberek mert nekem is mint utolag kiderult ez okozta az egészet mások szabalyai alapján akartam élni ,ne ,nem szabad, talald meg a saját utad és fokuszálj arra minden erővel
2020. máj. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hali! Szerintem teljesen normális jelenség .

Szerintem a te próblémád az ,hogy már előre rágörcsölsz az egészre. És már tudat alatt azon gondolkodol,hogy mit fog hozzád szólni a lány. Remélem érted hogy hogy értem.

Légy önmagad azt mindenki szereti és szerintem nem kell túl izgulni. Nem harapunk, legalábbis nem tudok olyan esetről hogy egy lány leharapta volna egy fiú fejét. Ha meg bunkó a lány azt meg le kell sz*rni,azokkal nem kell foglalkozni. Nem lesz nehéz a jövőben az ismerkedés, csak bátran és kitartást./L

( Remélem értelmes szöveg lett..)

2020. máj. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is hasonlóan vagyok, egy hónap múlva leszek 20. Mondjuk nála a fő probléma az, hogy nehezen találok olyan csajt, aki valóban leköt, ha meg mégis, akkor valami sose stimmel (van barátja vagy ilyesmi).


Ha gondolod, írj és megvitathatunk dolgokat a csajokról. :D

2020. máj. 31. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!