Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek ezért nem találok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezért nem találok barátnőt?

Figyelt kérdés
Vékony vagyok, de magas. Néha vicces tudok lenni. A lányok utálnak, nem vagyok a legjobb beszélgetőpartner. Nem volt még barátnőm, de nagyon vágyok rá, de egyszerűen ösztönből gyűlölnek. Ha odamegyek egy lányhoz akár mosollyal akár mosoly nélkül, már a s*ggükből rángatnak elő. Egy kicsit már kezdem feladni.

2020. máj. 6. 22:23
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Ezt nem értem...... Ha nem is ismernek...... 🤔 (16l)
2020. máj. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
59%

A kommunikációs képesség nagyon fontos szerintem.

Fejleszd magad.

Ha túl vékony vagy, akkor szedj fel pár kilót vagy edz.

Valószínűleg rossz helyen kerested eddig a szerlemet.

2020. máj. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%

Valószínűleg oka van. Nem lehet, hogy úgy viselkedsz, mint egy perverz kéjenc? Vagy pont te vagy az, aki a s*ggéből ràngatta elő őket? Esetleg azt hiszed, te sz*rtad a spanyol viaszt?

Az, hogy mindenki elutasít, sőt KERÜL, az a TE hibád. Vàltoztass magadon- kívül-belül!

2020. máj. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
72%
Nekem is van egy hasonló típusú iskolatársam, aki ismerősömet követte az utcán szerelme jeléül és hát nem csoda ha para
2020. máj. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Erik.-.vagyok válasza:
Ha lehet ne nyomulj rájuk azt nem szeretik és igazuk van a többieknek szedj fel pár kilót
2020. máj. 7. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Fiukent azt irom neked azzal nem lehet bajod ha vékony vagy.. sok csajnak az jön be.. sokszor latok 50kilos fiukat jo csajjal latni kezen fogva az utcan szvl azzal nincs gond😂
2020. máj. 12. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!