Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem találok magamnak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok magamnak barátnőt? Másoknak 13-14 évesen miért van 20?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok. (Tudom elég fiatal vagyok...)

Egész eletemben 0 barátnőm volt,viszont ismerőseim/barátaim 70% lány. Persze közülük sok lány tetszett,de mindenki visszautasított...nincs önbizalmam,mert duci vagyok. Cserébe 190cm magas vagyok. Anyagi hátterem is jó,mivel szüleimnek saját biznisze van. DE ettől még nem szállok el. Szeretek főzni,vicces vagyok,kedves. De a lányok nem akarnak megismerni jobban,mert külső alapján ítelnek meg. Ha meg tetszik egy lány nem merek odamenni és lazán elmondani mit érzek. Valaki valami tanács? Hogyan találjak egy lányt akit szerethetek és gondozhatnám



2019. aug. 10. 08:01
 1/8 anonim ***** válasza:
79%

Elösször is: a lányok nem házisárkányok (álltalában) hogy gondozni kelljen őket.

Másodszor: ha tetszik valaki akkor beszélgess vele találkozzatok, és le fog neki esni, hogy tetszik neked, nem kell rögtön nulla beszélgetés után letámadnod, hogy szia teccel...

Harmadszor: beszélgess lányokkal (ez pipa) mutasd meg nekik, hogy tökre jófej gyerek vagy, add önmagad, és dicsérd meg őket. A lányok szeretik ha dicsérik őket. És ne erőltesd majd jön a megfelelő lány egyszer, hidd el elöbb mint gondolnád!

2019. aug. 10. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
59%

Hát a legnagyobb baj az az, hogy kövér vagy 😕. Most még a pénz nem sokat számít, majd csak akkor mikor pár évvel idősebb leszel. Addig is edzél sokat, hogy ne legyél dagadt, különben állandóan a friend zónába ragadsz.

Jah és amiért egy dagadék vagy, ezért nincs semmi önbizalmad és ezt látják is rajtad 😊. 24/F

2019. aug. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem ez nem feltétlen a duciság miatt van. Oké tèny hogy sok lánynak nem jön be, de vannak akiknek evvel egyáltalán nincsen problémájuk.Szóval ha a személyiséged tényleg rendben van, akkor szimplán csak az a probléma hogy még nem találkoztál olyan lánnyal akinek a külsőd is bejött volna.De ez miatt ne legyél szomorú,mert soha nem tudhatod hogy mikor jön egy olyan lány akinek minden szemszögből te leszel az ideális partner. Nyugodtan ismerkedj,barátkozz, ha tetszik valaki merd elmondani,mert ha nem is viszonzott legalább elmondhatod hogy megpróbáltad,és előbb vagy utóbb csak jönni fog valaki...
2019. aug. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem rossz lányoknál próbálkoztál :D engem elsősorban nem a külső érdekel, és vannak még ezzel így lányok,de átérzem a helyezeted, mert hasonló helyzetben vagyok.


L

2019. aug. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%

Lepontozhatjátok a kettest, de igaza van. Kiemelted, hogy duci vagy, nem kövér, azaz vagy tényleg csak pár kiló felesleg van rajtad, vagy olyan sok, hogy magadnak se akarod beismerni, hogy ezzel van a hiba.


Emellett ha nem vagy elégedett a testeddel, az meglátszik. A lányok a magabiztos fiúkat szeretik. Nem mondom, hogy legyél tahó, de tudd, mennyit érsz, és ne engedd, hogy átsétáljanak rajtad csak azért, mert kedves vagy.

Fiatal vagy, ha elkezdesz edzőterembe járni, az nem csak a külsődön segítene. Sőt, talán sikerülne felszedned olyan 50-60 kilót egy lány személyében ;)


A pénz ebben a korban még nem számít. (Legalábbis azoknak, akiket ismerek.) Nem tudom hogyan öltözködsz, de amíg adsz magadra, addig ott mással nemigen lehet baj.


Egy jó tanács: Ne higgy annak, aki azt mondja, hogy egyáltalán nem érdekli a külső. Mert ez csak szimplán nem igaz. Emberek vagyunk, bár vannak, akik a belsővel jobban törődnek, nem is kevesen, attól még nekik is számítani fog. Hisz ez az első, amivel találkozunk, és akárki akármit mond, rengeteget elmond már ez is egy emberről. Ad-e magára, egészséges-e, képes lenne-e megvédeni magát, milyen a kiállása... ilyenek.


Viszont amíg nem mersz odamenni senkihez, mert nincs önbizalmad (félsz az elutasítástól, vagy hogy leégsz előtte, az ide vezethető vissza), addig nem is lesz senkid. A lányok többsége nem fogja megtenni az első lépést. Meg nincs igazándiból semmi vesztenivalód míg nem osztálytárssal kezdesz ki, nem? :D


17/l

2019. aug. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tippeket :)

Hozzáteszem,hogy 9 éven át sportoltam,szóval megvan az alakom. Csak pocakra híztam sajna és így van rajtam 3-4 kiló felesleg :( És igen...félel a visszautasítástól,mert ez nekem úgymond elég kínos ha visszautasítanak...még lejjeb tiporják az önbizalmamat ezzel. De hát igen...remélem találok egy lányt aki nem CSAK a külsőmért fog szeretni. A pénzt azért hoztam fel,mert ha olyan lányt találok akivel komolyabb kapcsolatot tudok összehozni,későbbiekben majd kelleni fog. Csak az a vicc,hogy sok olyan fiút látok aki sok szempontból alattam van,de mégis van barátnője :(

2019. aug. 10. 15:49
 7/8 anonim ***** válasza:
62%

Lemozgod a felesleget, és ha arcra is stimmelsz, menni fog ez.


Annyit jegyeznék csak meg, hogy ne úgy gondolj másokra, hogy alattad vannak. Értem én mire gondolsz, de ha így fogsz gondolkozni, az senkinek se lesz jó. Tudom, hogy mindenki ezt teszi, de ne másokhoz hasonlítsd magad. Nem jó, mert velük szemben lenéző, magaddal szemben meg nem valami önbizalomnövelő :D

2019. aug. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
62%

Szia. Szimpi srácnak tűnsz. Simán rád is írnék, csak a magasságod zavar (tudom erről nem te tehetsz). Én 160 cm vagyok, és ez már óriási különbség. De neked nagyon sok sikert a továbbiakban :)

16/L

2019. aug. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!