Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, titeket nagyon zavar/l...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket nagyon zavar/lehet kizáró ok, ha egy fiú pattanásos?

Figyelt kérdés

Nem az egész arca, hanem csak az állán két oldalt, bár ott elég sok van.

16/F



2020. máj. 16. 14:29
A kérdező szavazást indított:
Igen, zavarna, ezért kizáró ok.
Zavarna, de ha más baj nincs vele elfogadom.
Nem zavarna.
56 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
25%

Na, látom vezet a "Nem zavarna". Pedig de!

Kinek lenne kedve, gennyes keléseket puszilgatni, nyalogatni, simogatni??? Tök undi!

2020. máj. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
98%
Kamaszkorban nemtől függetlenül az emberek nagyrésze pattanásos és 13-20 éves korig igencsak megnehezítené a párkeresést ha valaki senkivel nem álna szóba akinek pattanásai vannak.
2020. máj. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%
Téged lehet, de engem nem kifejezetten érdekel.
2020. máj. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Kedves 1-es!

Téged lehet, hogy zavarna, de nem kéne általánosítani, szerencsé(m)re úgy tűnik ezzel nincs mindenki így. Neked pedig szeretnék sok sikert kívánni, meglátásom szerint nincs sok olyan fiú 16 év körül, akinek hozzád hasonlóan (mert ugye ha ilyet írsz, valószínű, hogy a te arcodon pattanásnak soha még nyoma sem volt :p) nincsenek pattanásai.

Többieknek köszönöm a válaszát/szavazatát, örülök ha jön még:)

2020. máj. 16. 15:19
 5/8 anonim ***** válasza:
96%
Nekem tetszik, ha a kiszemeltemnek nem tökéletes a bőre. Amúgy sem számít a külső annyira, hogy ez így érdekeljen:)
2020. máj. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
8%

[link]


Fene a gusztusotokat.

2020. máj. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
98%

#6

Nem minden kamasznak ilyen az arca. Amit te linkeltél az elég durva hormonális aknénak néz ki, amihez már bőrgyógyász kell. Ha valakin van pár pattanás az általában nem így néz ki. Tinikorban meg szinte mindenki pattanásos. És a "pattanásos" az nem feltétlenül jelenti azt amit te linkeltél.

2020. máj. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
43%
Én is pattanásos vagyok, de én kezelem szorgosan, am a legnagyobb jóindulattal is a pattanás elég visszataszitó egy fiun,egy lány rákenheti hogy mensi ciklus miatt azaz hormon miatt kipatog sok kozmetikum,stb lányok csalni is tudnak egy kis sminkel,de ti anyira nem, így hát sajnos mindenki átmegy ezen, magamon elviselem a pattikat de máson nem, vagyis leszarom ha a barátaim pattisak,de ha járnék valakivel undi lenne.
2020. jún. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!