Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mindegyik pasi mintha az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindegyik pasi mintha az ellentétem lenne. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mindegyikkel vitába keveredek, hiszen teljesen más véleményen vagyunk. Mindegy hány éves, mindegyik teljesen más mint én. Sosem tudtam barátokat szerezni emiatt sem... 18L
2020. máj. 22. 11:31
 1/4 anonim ***** válasza:
65%
Ez nagyon sokszor előfordul, de mindenképp próbálkozz szerintem. Amúgy... Elvileg az ellentétek vonzzák egymást :D
2020. máj. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Még jó! HA nem lenne más eleve nem volna az, hogy párkapcsolatban elfogadod a másikat.

Véleménye mindenkinek van! Meg kell hallgatni és ellenérvekkel meggyőzni az igazadról, ha neked van igazad.

Nem veszekedni kell, mert az nem vita!!! az csak szimpla veszekedés

Meg most mit takar az, hogy teljesen más véleményen vagytok? Ki mivel érvel a saját igaza mellett?

Néha amúgy érdemes lenyelni a békát és nem bele állni egy vitába, mert lás csodát egyből lehet szocializálódni, barátkozni. Nem a hibákat kell keresni a másik emberben. Nem olyan nehéz barátkozni sem. Csak egyből egy csomóan a másikban a hibákat keresik. Biztos , hogy mindig a másik a hibás? Nem lehet hogy nekem kellene rugalmasabbnak lennem?

2020. máj. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem írtad le, hogy te milyen vagy, így nehéz a kérdésre válaszolni.
2020. máj. 23. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De nem tudom milyen vagyok.
2020. máj. 23. 12:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!