Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
2 héttel ezelőtt kezdtem el beszélni egy sráccal, ő írt rám. Első nap az egész napot végigbeszéltük, majd gondolom elment aludni, mivel az utolsó üzenetemet csak reggel nézte meg, viszont arra már nem írt vissza semmit, olvasotton hagyott. Volt 2 nap kihagyás, utána megint rámírt, megint végigbeszéltük az egész napot, másnap reggel nézte meg az utolsó üzenetem, viszont nem válaszolt. Oké, hogy nem kérdések voltak amiket utoljára írtam, de ha nagyon akart volna akkor vissza tudott volna azokra is írni. Miért csinálja? :/ Nem akar 2 egymás utáni napon beszélni velem vagy mi?
2020. jún. 7. 08:07
 1/4 A kérdező kommentje:

Ja és ugye gondolkodtam azon, hogy egyszer majd nekem kéne először írnom neki, viszont

így, hogy olvasotton hagy azt érzem, hogy nem érdeklem annyira. De akkor miért ír rám és miért beszéljük végig az egész napot?

2020. jún. 7. 08:08
 2/4 A kérdező kommentje:
Meg kéne kérdeznem tőle, hogy miért csinálja?
2020. jún. 7. 08:14
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne stresszeld ezt ennyire túl. Nyugodtan írj neki te is elsőnek. Lehet ez a baj. Hogy nem érzi hogy te is akarsz beszélgetni.Irj ra először te és nézd meg hogy viszonyul hozzád azután.
2020. jún. 7. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem tulreagalod. Írj neki te is! Egyébként meg az hogy olvasottan hagy, az abszolút nem jelent semmit. Lehet úgy volt vele, hogy majd ír később, más téma valami. Nem volt ideje visszaírni mert mást csinált. Ne akadj fenn ilyesmiken
2020. jún. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!