Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Témahiánnyal küzködök.?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zoltan199 kérdése:

Témahiánnyal küzködök.?

Figyelt kérdés
Na, szóval nem egy lánnyal beszélgettem már, de eddig mindegyik befuccsolt, többek között azért is mert nem bírtam felhozni témákat. És hiába van minél több tapasztalatom, ez a hiba mindig előjön beszélgetésnél. Egyébként online téren beszélgetek.

2020. jún. 13. 19:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Találj ki előre olyan kérdéseket, amiket feltehetsz neki, amiről tudtok beszélni, pl.látta-e már ezt vagy azt a filmet, járt-e már valamelyik szórakozóhelyen, vagy kérdezd meg a véleményét, hogy pl. neki melyik film tetszett mostanában, melyik helyen járt, miért volt jó, tud-e ajánlani egy új filmet vagy új helyet. (Vagy bármit, ami őt érdekli, amiről biztosan van véleménye)
2020. jún. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy mindig befuccsolt lehet azért is, mert nem voltatok egy hullámhosszon. Tetszettem egyszer egy fiúnak, akivel kb. a semmiről is órákat tudtunk beszélni, és mégsem untam. Nem az járt folyamatosan a fejemben, hogy milyen témát hozzak fel legközelebb, mert jött magától.
2020. jún. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha közös a szimpátia, akkor nincs gond a témával. Szerintem alapból rá is stresszelsz már a dologra és mindenképp "bizonyítani" akarsz még saját magadnak is. Lazulj el. Ha találsz valakit, akivel egy hullámhosszon vagy, nem lesz gond a témával.
2020. jún. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem témákkal sose volt problémám. Alapból nem érdemes gondolkodni, hogy "miről beszéljek" vele. Hanem amit a lány elejt morzsákat, abból mindig lehet témát keríteni. Mert minden mondata, mond valami újat. Elegendő csak egy szóra vagy szórészletre gondolni.


Itt a #9-es választ: https://www.gyakorikerdesek.hu/tini-parkapcsolatok__tarskere..

2020. jún. 14. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!