Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan kerülhetem el, hogy a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kerülhetem el, hogy a lányok a friendzoneba tegyenek?

Figyelt kérdés
22 éves srác vagyok, de eddig csak egyetlen egy kapcsolatom volt, de az is csak 3 hónapig tartott és inkább távkapcsolat volt mintsem valódi kapcsolat. Egyáltalán nem vagyok egy csúnya kinézetű srác, rengeteg lánytól megkaptam hogy helyes vagyok, a magasságomat kifejezetten szeretik. Ha besézlgetésre kerül sor, akkor mindig van velem miről beszélni, elég szélesnek mondható a tájékozódottságom. Azonban egy bajom van a társkeresés terén. Valahányszor elkezdek egy lánnyal ismerkedni, egész jól alakulnak a dolgok, legalábbis úgy tűnik, flörtölgetünk, küldjük egymásnak az egyértelmű "jeleket". Aztán, mikor arra kerül a sor, hogy elhívom találkozni, azt a választ kapom hogy csak barátként tekint rám. És eddig minden lánynál ez volt, akivel ismerkedni próbáltam. Számtalan "technikával" próbálkoztam már, van hogy direkt nem írok vissza, csak órák esetleg egy nap múlva, direkt nem nyomulok, bókolni csak nagyon ritkán bókolok, ha muszáj. De nem tudom hol rontom el. Esetleg valaki tudna segíteni abban hogy hogyan kerülhető el a friendzone?

2020. jún. 14. 14:50
 1/10 anonim válasza:
100%

Ez valószínűleg nem a te hibád. Te mindent megteszel. Szerintem rossz ajtóknál kopogtatsz.

L

2020. jún. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát eleinte én is erre gondoltam...de azért amikor már közel 15-20 lánynál jártam így, szerintem nálam lehet a hiba.
2020. jún. 14. 15:15
 3/10 anonim ***** válasza:
49%
Rosszúl közeledsz köszönésnél öleld meg érintsd meg néha pl hátát amikor előre engeded valahol stb éreztesd hogy ő egy gyengéd tiszteletre méltó nő te pedig egy erős, domináns férfi nem haverkodni akarsz hanem szerelmes lenni.
2020. jún. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

"bókolni csak nagyon ritkán bókolok, ha muszáj"

Márpedig muszáj, másképp tényleg csak egy fiúhaver maradsz.. De nem is értem, ha annyira tetszik egy lány, akkor ez magától szokott jönni.

2020. jún. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Utolsónak..ha túl sokat bókolok, akkor meg nyálasnak és nyomulósnak titulálnak.
2020. jún. 14. 18:12
 6/10 anonim ***** válasza:

A barát zóna elkerülése:

Felajánlod a csajnak/pasinak hogy járjatok. Ő nemet mond, te pedig kilépsz az életéből.

És nem lettél egy haverja aki nem lett párja. Kicsit kelletlen, de sokkal tökösebb hozzáállás.

2020. jún. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Utolsónak: én mindig ezt csinálom. Mármint, ha egy lány azt mondja csak barátok legyünk akkor inkább megmondom neki hogy hagyjuk egymást békén. De én arra lennék kíváncsi, hogy érjem el azt, hogy ha ismerkedek egy lánnyal és randira hívom akkor ne barátként tekintsen rám.
2020. jún. 14. 19:17
 8/10 anonim ***** válasza:
50%

6. vagyok megint.

Én ezt már kitapasztaltam. Furán hangzik, de nem szabad egyenlő félként kezelni. Kicsit éreztetni kell, hogy te vagy ott a férfi, ő pedig a nő.

Ez áll szexuális utalásokból, dominancia jelzéséből, ilyesmi. Nem arra kell gondolni, hogy kihúzod magad és a földre vágod őt. Hanem apróságok, mint hogy úgy nézel rá, mint aki kívánja a testét. És közben a száját is nézed, a kezeit, esetleg néha a melleit, és a szemeit. Nem csakis a szemébe nézel. Ebből érezni fogja hogy kívánatos a számodra.

2020. jún. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem randin ne nyald szét a csaj fenekét jópofizásokkal. Csak módjával csináld, időnként eressz el egy durva poént felé, aminek ő a céltáblája. Randi végén meg mond neki, hogy nem a barátkozásért hívtad el, meg "majd hívlak", aztán várj vagy 4-5 napot.
2020. jún. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én nem hiszek a barátzónába.

Ha egy nőnek bejössz de csak barátként közeledsz felé, akkor ő fog többet akarni.

De a legjobb módszer hogy elkerüld az hogy hajts egyszerre több nőre, így megoszlik a figyelmed és lazább leszel.

És ha úgy érzed hogy nem vagy jó a nőknél akkor a nagy számokban bízhatsz.

Sok próbálkozás és magas önbecsülés: ez kell a barátnőszerzéshez.

Sok sikert!

2020. szept. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!