Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van még esélyem kitörni a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még esélyem kitörni a friendzone-ból, vagy hagyjam az egészet a barátsággal együtt?

Figyelt kérdés
Már több hónapja ismerem a lányt. Az elején még csak barátként néztünk egymásra, aztán egyre jobban kezdtem megismerni, és azóta már többet érzek iránta. Nagyon jókat beszélgetünk, találkozni is szoktunk. Év elején megbeszéltük, hogy barátok maradunk egyelőre. Szerinte pl. a nagy korkülönbség miatt nem működne, mivel más az életfelfogásunk. Egy része igaz, mivel 24 vagyok, a lány pedig 17. De én kitartottam eddig mellette mivel korát meghazudtolóan érett és végre megtaláltam magamat benne. Persze a faszizásban nem mondanám érettnek. Viszont egyre többet gondolkozok azon, hogy meg kéne szakítani vele ezt a barátságot, mivel fáj, hogy másfele kacsingat miközben tényleg jól elvagyunk. De nehéz mert ezzel megbántanám, és én se tudom hogy küzdjek-e érte vagy inkább hagyjam. Pontosabban, van-e értelme küzdenem érte, mivel nagyon nem elég nekem a barátság már...
2020. jún. 10. 20:45
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Beszéld meg vele. Kommunikáljatok, fedd fel az érzéseidet, és ha ettől ő meg is ijed akár, utána legalább tudtok normálisan, őszintén beszélni. Amúgy meg utána lehet, ha megbeszélitek, (nem mondom, hogy kiszeretsz belőle), de mondjuk lehet, csillapodnak az érzéseid, hiszen felfedted előtte.

Amúgy írj, ha gondolod, és megpróbálhatok még segíteni.

17/L

2020. jún. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!