Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tudnám friendzone-ból...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám friendzone-ból szerelmi kapcsolatba "átvinni" a jelenlegi kapcsolatomat a lánnyal?

Figyelt kérdés

Van egy lány akit már picivel több mint egy éve ismerek. Sokáig nem beszélgettünk..Kb 3 hónapja elkezdtem többet érezni iránta, voltunk párszor kávézni, majd mikor elmondtam neki hogy mit érzek iránta és többet szeretnék tőle, azt mondta hogy csak nagyon jó barátként tekint rám, és nem tudna párjaként tekinteni.. Viszont utána még párszor el hívtam kávézni sétálni, és egyből elfogadta a meghívást. Tegnap este is el hívtam kávézni és igent mondott így el is mentünk..

Egyenesen bolondulok a lányért,de nemtudom mit tehetnék hogy több legyen köztünk mint barátság..


19/F. A lány 18.



2020. márc. 5. 01:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%
Azért fogadja el a meghívást, mert ahogy írtad, nagyon jó barátként tekint rád. Semmi több, ha egyszer nemet mondott. Ez a férfi lét velejárója, ha nem fogadod el, rengeteg időt fogsz elvesztegetni reménykedéssel.
2020. márc. 5. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
83%
Örülj neki hogy egyenes volt veled :)
2020. márc. 5. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
76%

Úgyhogy minden kapcsolatot megszakítasz a lánnyal,kinek kellene egy lány barátsága,miután veled kávézott màs elintézi,amig te álmodozol róla más pasival lesz.

Egy percet se ér a csaj

2020. márc. 5. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
91%
A harmadik hozzászólónak nagyon igaza van!!!!!
2020. márc. 5. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
81%

max akkor tudnád ha megnyernéd a lottót


amúgy a friendzoneból nem lehet átkerülni


de ez fordítva is igaz, ha egy csaj nekem nem jön be, akkor később se fog

2020. márc. 5. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
79%
Majd mikor már kiélte magát és nem kell a kutyának sem, akkor jó leszel neki. Én biztos nem várnék egy ilyen lányra. Sőt nem is szoktam, akàrmilyen nehéz, muszáj eltávolodnod tőle, majd az idő segít, talàlsz màst, aki feledteti.
2020. márc. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm skacok!!


Próbáltam már hagyni.. De pár nap után már ő jelentkezett..

2020. márc. 5. 10:16
 8/16 anonim ***** válasza:
80%
Tényleg hagyd a fenébe.Ne keresd,ne csábulj el,ha ő keres.
2020. márc. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 October15 ***** válasza:
63%

Oaky de ő azért jelentkezik mert barátok vagytok. :D


Ha neked mint barátság nem vagy még nem megy akkor ezt beszéld meg vele. Feltételezem megérti aztán kitaláljátok, hogy mi és hogy legyen.

Ha meg megtudod oldani magadban úgy, hogy közben kapcsolatban maradtok akkor tedd azt. Ha egyszer nem jössz be neki mint pasi akkor ez van.

2020. márc. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó válaszolónak igaza van. Vagy elfogadod, hogy nem lesz köztetek több barátságnál vagy megszakítod vele a kapcsolatot. Ha az utóbbit választod és továbbra is keres a lány, akkor mondd el neki, hogy neked így nem megy és most hanyagoljátok egymást legalább addig, amíg le tudod zárni, amit iránta érzel.
2020. márc. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!