Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Test vagy arc?Lányok nálatok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Test vagy arc?Lányok nálatok inkább az arc vagy egy fiú teste számít, ezalatt azt értem mennyire izmos stb.. ? 16/f

Figyelt kérdés
Esetleg privátban hajlandó valaki beszélgetni?

2020. jún. 14. 19:31
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Hát a kettő közül az arc inkább
2020. jún. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

nekem az összhang számít, de inkább arc fontosabb. Testen könnyebb változtatni.

pl, ha testre nagyon jó, de arcra nem jön be, akkor nem szívesen csókolózok vele. de értékelem, hogy jobbá szeretett volna válni és biztosan több lánynak fog így tetszeni,, mintha magába roskadva a neten sajnáltatná magát.

ha arcra helyes nagyon bejön, de a testére nem figyel, akkor ösztönözném, hogy menjünk el együtt futni, edzeni, hogy jobb teste legyen és érezzem izmait, ha hozzábújok. de ha őt ez nem érdekelné és egész nap csak feküdne, gépezne, akkor akármennyire is bejön, tuti szakítanék vele.

Te melyik kategóriába tartozol?

2020. jún. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon fontos a fiú arca. Ha csak a teste jó, akkor nem fogok vonzódni hozzá
2020. jún. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
#2 Igazából én fogytam kicsit több mint 8 hónap alatt 21 kg-ot és az arcommal nekem nincs bajom nem tartom magamat csúnyának csak kíváncsi vagyok a véleményetekre. Egyáltalán nem sajnáltatásból vagy ilyesmi szándékból írtam ezt a kérdést.
2020. jún. 14. 20:17
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

kérdező!

grat az eredményedhez, kitartás és csak így tovább a célod felé.

üdv.: #2 vok

2020. jún. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Most mondanám, hogy ész, lélek, stb.., de az túl klisé lenne, ráadásul nem is a kérdésre válaszolnék, szóval... :D


Viszont a kettő közül nekem talán a test a fontosabb. Habár nem ezt mutatom, elég félős a természetem, ezért szeretem a biztonságérzetet, egy csonti mellett pedig kétlem, hogy ezt megkapnám...

Ezzel nem a vékonyakat akarom leszólni, egyszerűen jobban szeretem az átlagos/testesebb alakú fiúkat.

Mondjuk az azért valamennyire számít, hogy összhangban legyen a test és az arc, de a normálisabb lányok ugye nem a külsőségekre mennek... :)

2020. jún. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem is tudom,ha már valamelyik nem "tetszik" akkor nem vonzódom hozzá, szóval sokkal jobb egy átlagos arc+test, mint egy szép arc+rossz test/jó test+rossz arc.
2020. jún. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen arc, és szívesen beszélgetek bárkivel.
2020. jún. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%

Nekem az arc a legfontosabb, de persze érdekel hogy milyen a teste. Igazából ez személyfüggő, látatlanban nehéz megmondani.

Egyébként szívesen beszélgetek:)

2020. jún. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

vagy mindketto vagy nem kell

17l

2020. nov. 11. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!