Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van még valaki így ezzel? (...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még valaki így ezzel? ( fiúk és lányok véleménye, törtébete is jöhet)

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy 16 éves fiú vagyok, de még bem vilt barátnőm.És itt nem arról van szó hogy egy rakás szerencsétlenség vagyok, hanem hogy soha életemben nem voltam még szerelemes.

Persze voltak lányok akik jobban tetszettek másoknál, de ez max pár hét.

Én alapból az ilyen aranyos, ártatlan, lányokra bukom, akik kedvesek, és őszinték, nem sminkelik magukat minden nap, mert úgy is szépek


Csak hogy egyre kevesebb ilyen van, és nekem a tiktokos erotikus táncos meg tátogós csajok nem jönnek be.


És én meg csak azzal jövök össze, akit az első pillanattól kezdve szeretek.


Mit gondoltok erről?



2020. jún. 21. 01:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Fiatal vagy, előtted még az élet. Sajnos sok az ilyen TikTok P*csa. Találni fogsz valakit, előbb- vagy utóbb.
2020. jún. 21. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon sok lányt ismerek osztályból, ismerősöktől, utcáról. Ezek közül eddig csak 2-be voltam szerelmes, de lehet az se szerelem volt hanem csak egy erősebb tetszés, közülük az egyikbe nem is értem hogy lehettem szerelemes, ma már 2 percet se bírnék ki vele, lehet csak azért éreztem szerelmet, mert volt nála esélyem. Egyikkel se voltam együtt. Ha úgy hozza a sors, hogy véletlen máshol laknak vagy nem abba az osztályba járnak, akkor én se lettem volna még szerelmes. Azt akarom megfogalmazni, hogy a szerelembe esésnek kevés az esélye. Ha úgy nézzük ,hogy 100 lányból, akit ismertem 1-be voltam szerelmes, akkor azt lehet mondani, hogy annak az esélye, hogy egy lányba szerelemes leszel az 1 a 100- hoz, de ha úgy nézzük, hogy simán hozhatta volna úgy a sors, hogy másik iskolába járjon mondjuk, akkor még kevesebb az esélye, mint 1 a százhoz, főleg úgy, hogy te nem akarsz tiktok ribizlikkel ismerkedni. Úgyhogy nyugi, nem csak te vagy így ezzel és nem te vagy a hibás.


A másik meg, hogyha szerelmes leszel, akkor nem úgy fogod érezni, hogy ő az a sok lány közül, aki neked jó, hanem hogy ő az egyetlen személy, akit szeretni tudsz.

2020. jún. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Még nagyon fiatal vagy, sokat fogsz még változni és a környezeted is sokat fog, szóval nem kell ezen még aggódni ennyi idősen. Ha rá görcsölsz csak rosszabb lesz, engedd el magad és majd jön a szerelem, ha jönnie kell.


Az meg nagyon gyerekes gondolkozás, hogy csak azzal jössz össze, akit első pillanattól kezdve szeretsz, hisz egy tali még csak sejtetni tudja, hogy szimpatikus a másik, sokkal jobban meg kell ismerned ahhoz, hogy szeretetről lehessen beszélni.

2020. jún. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Voltam már szerelmes, de a többiben teljesen egyezik a véleményünk. Szerintem normális csávó vagy normális értékrenddel (ami manapság sajna magas elvárás...), ennyi.

19/F

2020. jún. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Fogsz találni valakit, hidd el...... Én is így vagyok vele😋 16l
2020. jún. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Gam16 válasza:

Fogsz találni valakit biztosan, én is hasonló képen vagyok ezzel.

16/l

2020. aug. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!