Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem akar tőlem semmit. Változh...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akar tőlem semmit. Változhat a véleménye?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 25. 15:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezt mondta neked, akkor nem.
2019. ápr. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem igazán.
2019. ápr. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem meg igen.

Most nem foglak hitegetni, csak őszintén leírom:

Én beleszerettem egy fiúba. Mielőtt megtörtént, teljesen hidegen hagyott, észre se vettem, nem is tetszett egy kicsit se.

Ha akkor bepróbálkozik nálam én se akarok tőle semmit.

Most viszont BÁRMIT megtennék érte, de mégsem lehet az enyém...

2019. ápr. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Pontosan,sztem is változhat!


És az indok ugyan az,ami az előttem lévő válaszolóé!😧😔💔

2019. ápr. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát, én konkrétan nem válaszolok Neked a kérdésre, csak leírok egy esetet: volt egy fiú és egy lány. A fiú, beleszerelmesedett a lányba, a lány viszont nem foglalkozott vele, sőt!, "zaklatás"-ként élte meg a fiú ostromát, annyira, hogy már a munkahelyen a főnökének is jelezte, hogy ez neki így nagyon nem jó, "zaklatja" a fiú (fiatalokról van szó). Felettes beszélt a fiúval, aztán, hogy mi történt, mi nem, nem tudom, de egyszercsak azon kapta magát a környezete, hogy a fiú meg a lány a legnagyobb szerelemben járnak, posztok a Face-n, stb. Mindenki leesett állal bámul azóta is :D


Ugyanakkor van számtalan olyan eset is , amikor a reménytelen szerelemből semmi nem lett.

2019. ápr. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Változhat.

50-50 esély.

2019. ápr. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Hogyne változhatna. Nem mindenkénél van szerelem első látásra és nem mindenkinek tetszik egyből a másik. Sokszor észre sem veszik a másikat. Ha a külső nem fog meg a belső még megfoghatja. A 2.-nál pedig szerintem az a tipikus dolog mikor nincs csaja valakinek észre sem veszik, bezzeg ha van már akkor már kellene nagyon. A nőknél is van egy olyan "vadászösztön" feleség. De a lényeg hogy változhat!!
2019. máj. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!