Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy mikor már...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy mikor már kezdek kevetes gondolni a pasira, akibe szerelmes vagyok, mindig összefutok vele?

Figyelt kérdés
Ennek lehet valami jelentősége? Nagyon kíváncsi vagyok rá, vajon miért van ez. Szimpla véletlen, vagy valamit jelent? De konkrétan mindig csak akkor látom az utcán, bárhol, amikor már tök jól megvagyok nélküle, nem hiányzik annyira. És aztán megint felkavar, és rettenetesen hiányzik utána.

2020. jún. 24. 21:35
 1/5 A kérdező kommentje:
Amúgy lehet rossz kategóriába írtam, hiszen arra vagyok kíváncsi, jelent e valamit ez az egész
2020. jún. 24. 21:36
 2/5 anonim ***** válasza:
Most őszintén, szerinted mit jelentene?! Hogy neked szánta az ég és jelet küld, hogy ne add fel? Semmi, szimpla véletlen. De mivel jelentőséget tulajdonítassz neki, nem tudsz kikeveredni belőle.
2020. jún. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Dehogy szanta nekem az eg, jezusom! Nem erre gondoltam, de koszonom a valaszt :)
2020. jún. 24. 22:37
 4/5 anonim ***** válasza:
Miért nem jössz össze vele? Ha túl sokszor összefutsz vele, az már nem biztos hogy véletlen.
2020. jún. 25. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Csaladja van lol

Es sokkal idosebb nalam, akarmennyire is szeretem, nem jonnek ossze vele

2020. jún. 25. 01:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!