Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha óvodában volt egy lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha óvodában volt egy lány akivel szerelmesek voltunk egymásba. Egyik nap rá kerestem Facebookon. Be jelöljem ismerősnek? Írjak rá?

Figyelt kérdés
8 éve találkoztunk. Ő 8.-os, én 7.-es vagyok. A profilján nem volt kb. semmi csak néhány megosztás 5-6 évvel ez előtröl, és még ismerősei sincsenek. Lehet, hogy miatta nem voltam szerelmes senkibe ő óta?

2020. ápr. 16. 19:45
 1/6 anonim ***** válasza:
18%

Nem.

Azért nem voltál szerelmes mert nem találtál magadnak valót azóta.

Szerintem írj rá :D

Poén lehet ovis társakat újra megismerni idősebb ként. Ráadásul nem vagytok idegenek szóval nincs is benne semmi ha ráírsz.

2020. ápr. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%

Velem is ugyan ez volt mint veled. Ovi szerelem, aztán kb 10. vagy 11.-esek lehettünk mert együtt végeztünk.

Szóval én bepróbálkoztam, bejelöltem, visszajelölt és dumáltunk. De igaziból soha nem szentelt nekem nagyobb figyelmet, azóta 3 palija is volt már mivel látom meg kirakja face-re mizu.

Igaziiból ha meg sem próbálod nem fogod megtudni és vagy továbblépni, de ne sok reményt fűzz hozzá.

2020. ápr. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem írj rá es mond azt neki hogy ne vagy az a fiú az oviból aki szerelmes volt belé.
2020. ápr. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi “írtunk” házassági szerződést is a fiúval, egész ovi alatt tartott a kapcsolatunk aztán sajnos elköltöztek. Ismerősök maradtunk de nem beszéltünk, egyik nap elküldtem neki a megtalált szerződésünket.. Nosztalgiáztunk és most megint beszélünk, egyelőre baráti szinten, de mindketten szinglik vagyunk úgyhogy lehet belőle valami.. Mi ebből a tanulság? Írj rá!!!
2020. ápr. 16. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nincs veszteni valód. :)
2020. ápr. 17. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Írj neki valami olyat hogy: Szia hogy vagy? És ha válaszol akkor beszélgess vele.
2020. ápr. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!