Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezzel vajon mindent elszúrtam?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel vajon mindent elszúrtam?

Figyelt kérdés
Sziasztok!! Kb 3hónapja,karantŕn alatt megismertem egy fiút(telefonon keresztül természetesen).Legjobb barátnőm barátjának az unokatestvére a fiú..Akkor nagyon jól megvoltunk,7-8 órákat hívasozgattunk,volt állandóan téma. Utánna nekem gyors lett ez az egész dolog és kioffoltam,most megbántam,hiányzik....ő is és a beszelgetéseink is...Unokatestvérével(nem barátnőm palija hanem egy masik!!) fogadásból beszélgetnem kellett és úgy kellett csinálnom mintha bejönne,nagyon rossz volt mert őt láttam benne..Most ráírtam hogy helyre szeretnem hozni és találkozzunk ,még nem látta ,reménykedem a legjobbakban....Fiúk ti mit tennétek? Hinnétek a lánynak?

2020. jún. 28. 20:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Én elhinném, figyelj, össze se jöttetek meg semmi, szóval addig alapból is azzal próbálkozol akivel szeretnél (tudom, hogy fogadás, de alapból is). Ha összejöttök akkor ne lépj félre fogadásból se. Ennyi

19/F

2020. jún. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Stark2000 ***** válasza:

Ha kialakultak érzések lehetne arról szó, hogy újra megpróbáljam valakivel.

Más esetben viszont elszoktam fogadni a választ és tovább lépek, ha keres az illető, ha nem. Ha elsőre nem tetszett valami, ami miatt offolt a másik, akkor köszönöm megtartom a méltóságomat, és megyek tovább. Számomra egy picit cringe ez a szöveg, hogy "de hát utólag jöttem rá hogy..", én ezt úgy hívom elszalasztott lehetőség. 🤷‍♂️

2020. jún. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!! Hát....nem tudom mit hisz de úgy érzem már mindegy...esetleg valami tanács hogy mit írjak neki?
2020. jún. 28. 23:44
 4/4 anonim ***** válasza:

Elmondod őszintén.

Aztán tőle függ, hogy hogyan tovább

2020. jún. 29. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!