Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szemét vagyok, amiért nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemét vagyok, amiért nem jönnek be az ilyen testalkatú fiúk, miközben én sem vagyok vékony?

Figyelt kérdés

Duci lány vagyok. Amivel őszintén szólva nincsen nagy gondom. Viszont sokat gondolkodtam, hogy ezáltal vajon nekem csak a kövér srácok jöhetnek-e be. Itt már csak az a baj, hogy amikor rá nézek egy ilyen fiúra, akkor úgy érzem, mintha egy női test jönne elém és teljesen kiábrándít, hiába tűnik szimpatikusnak a személyisége által. (Nyilván ez alatt nem a kis pocakos, átlagos testalkatú fiúkra gondolok.)


18/L



2020. jún. 30. 19:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
16%
Inkább csak nevetséges.
2020. jún. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%

Nem gondolom, bár ez a dolog a női testtel... Nem kicsit fura.

Amúgy tényleg nincs ilyen szabály, hogy aki sovány annak csak az tetszhet, aki meg duci, annak csak az.

2020. jún. 30. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%

Senki nem tehet arról, hogy kihez vonzódik. Ismerek molett lányokat vékony pasival.

Bennem is az van, hogy a teltséghez a puhaság, nőiesség kapcsolódik, ezért nem vonz a telt pasi (igaz, én sovány vagyok, a kapcsolataim kb. a "mi az abszolút zajos? két csontváz kefél a bádogtetőn" kategória)

2020. jún. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%
nem vagy szemét, ez normális
2020. jún. 30. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
98%
Az, hogy te milyen alkatú vagy, nem szabályozza azt, hogy milyen emberekhez vonzódsz. Semmi szemétség nincs ebben, egyszerűen neked nem jönnek be a testesebb fiúk, ezzel semmi gond. A vékonyak sem csak vékonyakkal, a magasak sem csak magasakkal, és az alacsonyak sem alacsonyakkal járnak.
2020. jún. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
22%
Nem, de ne csodálkozz, ha a normális fiúknak ez a felszínesség nem fog bejönni, az alfahímek meg nem fognak duci lányokkal kezdeni.
2020. júl. 3. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
97%
Áruld már el, mi a tökömtől lenne "felszínes", ha valaki fizikailag is vonzódni akar a párjához? Mifelénk a párok szexelni is szoktak, az meg nem megy, ha nem találod vonzónak.
2020. júl. 3. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a testes fiúk jönnek be, pedig nem vagyok túlsúlyos. Mind1 hogy izom vagy zsír, csak legyen nagy mert a vékony fiúk egyszerűen nem tetszenek.

Szemét dolog?

Idts

2020. júl. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

hát én mackós srácként aki vonzódik a telt nőkhöz ezt sajnálom de megértem

senki nem tehet arról milyen az ideálja.

Annyit tudok mondani hogy keress olyan srácot akinek bejössz mert szinte biztos van ilyen.Ha pedig mackós sráccal hoz össze a sors ezzel a női test dologgal inkább ne bántsd meg simán mond azt hogy barátod van vagy nem jön be.

2020. júl. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Egyértelműen nem mondanám neki, hogy azért. Igazság szerint nem is a mackós srácokat emeltem ki.
2020. júl. 5. 18:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!