Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vékony testalkatú, csendes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vékony testalkatú, csendes fiúnak csak a rondább lányok maradnak?

Figyelt kérdés
Sokszor ezt hallom, de én nem tartom magam rondának, és nekem az elhízott lányok nem tetszenek. Szóval lehet szép barátnőm így?
2020. jan. 18. 11:56
 1/9 anonim ***** válasza:
20%
Igen.
2020. jan. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%
Van, akinek bejönnek a vékony, csendes fiúk, és ez nem csak a ”rondább" lányokra igaz... Szóval persze, mindenképp.
2020. jan. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Imádom ezeket a kérdéseket... Értelme nulla, de provokálásnak tökéletes.
2020. jan. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%

Szóval akin van egy kis felesleg az már szép nem lehet.

Mindent értek.

2020. jan. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
52%
nem, mert a rondáknak sem tetszenek a gebék
2020. jan. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

lehet szép barátnőd

de ehhez azért nyitni kell a lányok felé

2020. jan. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Nem tudom mit értesz a vékony alatt, de én teljesen odáig vagyok az ilyen típusú fiú testekért, mint pl ez: (és szerintem sok más fiatal lány is) [link]

Viszont ha valakinek nincs egy alap izomzata sem, az nem túl szép.


18l

2020. jan. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
76%
Lehet hogy vékony vagy és csendes de eszed ilyen szempontból a béka segge alatt bujkál valahol....jó mélyen.
2020. jan. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
55%
Akin van 5-10 kiló felesleg és arányosan eloszlik az még kimondottan csinos is tud lenni, de akinek akkora segge van, hogy egy kisebb házat rá lehetne építeni a gyomra meg akkora mint németország az igen is ronda! Hiába fáj az igazság! Az ilyen fogyjon le,a sportos karcsú alak a szép a többi nem és soha nem is volt az meg nem is lesz!
2020. jan. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!