Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan szerezzek barátnőt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzek barátnőt?

Figyelt kérdés

18 éves fiú vagyok, sose volt meg csajom, teljesen tapasztalatlan és szűz vagyok....

185 centi magas, vékony de izmos testalkatú, lent átlagos mérettel.


2020. júl. 2. 09:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Itt semmiképp.

Fiatal vagy, menj bulizni, menjd el a barátaiddal ide-oda. De ha esetleg a személyes ismerkedés nehezebben megy, akkor nyugodtan ismerkedhetsz interneten is. Ez ma már teljesen megszokott.

Ha esetleg van egy lány akit pl már láttam személyesen és szimpatikusnak találod, írj rá. Annál rosszabb nem történhet, hogy nem ír vissza vagy esetleg megírja, hogy nem szeretne ismerkedni.

De semmiképp ne ezzel a szöveggel indítsd az ismerkedést, előbb inkább a belső értékeidről beszélj, mint inkább a külsőről.

2020. júl. 2. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
69%
láttál*
2020. júl. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ne parázz rá, teljesen normális ha még szűz vagy/ nem volt még barátnőd!:)

Én is csak azt tudom javasolni mint az előző válaszoló, bulizz, menj új társaságokba. Szerezz új kapcsolatokat,ismerkedj a lányokkal, és ha találsz egy számodra helyes lányt akkor utalgass neki, vagy hívd el valahova.

Ha neten tetszik meg valaki akkor írj rá, légy bátor, de semiképp se valami nyomulós szöveggel (ott általában instant off, legalábbis nekem:D)


Hajrátigris!

2020. júl. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
15%
Rosszlányok! Kifizeted azt a 15 ezret aztán segít a néni. Utána már te leszel a csajoknak az ász!
2020. júl. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!