Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan szerezzek barátnőt?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzek barátnőt? Többi lent!

Figyelt kérdés
Sziasztok azzal a problémával jönnek hogy eddig barátnőm nem volt de szeretnék! 17 éves vagyok 178cm magas , probálkoztam sokat. Neten semmiképp nem szeretnék. Jol öltözködöm! Hogy menjek oda egy lányhozz milyen szöveggel? Szia van kedved ismerkedni nem vált be :/ köszi előre is a segitséget !és pesti vagyok
2018. júl. 18. 07:59
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%

Ne erőltesd, akivel nem megy.Maradj nyitott és tanuld meg észrevenni a jeleket.

Az is lehet hogy tök spontán találkozol valakivel akivel egy hullámhosszon vagytok rögtön.Az jó ha jól öltözködsz de nem feltétel csak hogy igényes legyél alapszinten legalább.

2018. júl. 18. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
79%
Én Jövő hónapban leszek 17, de én nekem van barátnőm (21 éves) és nálam az volt hogy elején barátok voltunk, és utána jött szóba :)
2018. júl. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
100%
A megfelelő, hozzád illő lányt kell megtalálni, akinek bejössz.
2018. júl. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Mond neki, hogy Radics Peti a haverod, 90% hogy beválik. Ha nem, Gina vagy cloroform.....
2018. júl. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszonom valaszokat :D es még van pár ötlet? Nagyon görcsosen szeretnem sajna. Ha oda megyek lanyokhoz elkuldenek hogy van barátjuk stb . sablon duma
2018. júl. 18. 12:14
 6/13 anonim ***** válasza:

Én is hasonló helyzetben vagyok. Igazából teljesen ismeretlen lányok esetében nem nagyon lehet megmondani, hogy van-e valakijük, vagy esetleg nyitottak lennének egy kapcsolatra. Én egy visszahúzódóbb típus vagyok és nehezen kezdeményezek a lányoknál.


Szerintem a megjelenésen, a beszédstíluson és a kedvességen nagyon sok múlik. Véleményem szerint az a lány, akinek tetszel (tetszeni fogsz) az nem fog elutasítani. Amennyiben tényleg nagyon tetszik a kiszemelt lány szerintem beszélgess vele egy kicsit valamiről, aztán hívd el valahová (pl. kávézni) és ha a meghívásra igent mond, akkor már nyert ügyed van.


Lehetséges, hogy eddig nem a megfelelő lányoknál próbálkoztál, olyanonknál, akik vagy foglaltak vagy nem vágynak kapcsolatra.


Sajnos az igényeidet a lányok terén nem ismerem, ezért erről nem tudok semmit mondani.

2018. júl. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Inteligens legyen adjon magára. Mindegy szőke barna vagy fekete a haja. Stilusa legyen ! Hát hol kéne probalkoznom? Net kilőve semmikepp. Bulikba nem járok mert ott max 1éjszakas dolog szokott lenni !
2018. júl. 18. 14:28
 8/13 anonim válasza:

A 6.-t annyival egészíteném még ki, hogy a beszélgetés kezdeményezéséhez találj ki valami vicceset, m

int pl.: "Megmondhatom neked az időt?"

Ha azt mondja, hogy igen (kis mosoly is fogadna) akkor már lendülhet a beszélgetés. Ha nemet mond akkor nem is érdemes vele kezdeni bármit is.

2018. júl. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
8as ez hasznos! Önbizalomhianyom van de valahogy nem félek oda menni. Barkivel tudnak dumalni. Csak sokan mondjak van baratjuk. Reg volt olyan kb 1 honapja hogy leultem csajokkal beszelgetni
2018. júl. 18. 16:20
 10/13 A kérdező kommentje:
Ha van ötlet irjatok le. Tamacstalan vagyok
2018. júl. 19. 18:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!