Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan szerezzek barátnőt? 17/f

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzek barátnőt? 17/f

Figyelt kérdés
Mit kéne tennem? Mármint oda megyek valakihez leszólítom és ennyi? Vagy ezt nem tartják furának a lányok hogy egy vadidegen leszólítja őket?
2018. máj. 20. 14:07
 1/9 anonim ***** válasza:
38%
Mennyire nézel ki jól?
2018. máj. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nem tudom xd láttam már csúnyábbat 😂

2-es nem mondod 😂

2018. máj. 20. 14:36
 3/9 anonim ***** válasza:
88%

1) legyél higiénikus és ne legyél büdös

2) járj sportolni (energikusabb és magabiztossabb leszel tőle)

3) moss fogat rendszeresen

4) képzeld el magad a valakivel, akinek udvarolsz és ne azt képzeld el, milyen hibád vannak.

5) tanulj meg kommunikálni másokkal és tanulj meg figyelni másokra.

6) gyakorolj és bocsássad meg minden baklövésed. (mindenki volt kezdő valamikor)

2018. máj. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:)
2018. máj. 20. 14:50
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha nem nézel ki jól akkor nincs esélyed. Vagyis van, kb. 1000 ronda emberből ha egynek sikerül akkor már jó. Sok nálad rondább embert láttál már párkapcsolatban?
2018. máj. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

jujj, én ugy örülnék ha valaki odajönne hozzám :) ( persze akkor ha nem kell rohannom valahova)

De eddig még nem volt ilyen :(

Viszont ha odamész valakihez az a fő, hogy legyen önbizalmad , és csak add magad

16/L

2018. máj. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát...igen xd most nem arról van szó mert néha szoktam pozitív visszajelzéseket kapni a külsőmről szval annyira reménytelen eset csak nem vagyok 😂 (remélem xd)
2018. máj. 20. 15:14
 8/9 anonim ***** válasza:
Kuldj kepet privibe es megmondom :)
2018. máj. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Egy beszélgetés kezdeményezéséhez találj ki valami vicceset, mint pl.: "Megmondhatom neked az időt?"


Ha azt mondja, hogy igen (kis mosoly is fogadna) akkor már lendülhet a beszélgetés. Ha nemet mond akkor nem is érdemes vele kezdeni bármit is.

2018. júl. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!